منو
سبد خرید

100 دیکتاتور تاریخ

100 دیکتاتور تاریخ
100 دیکتاتور تاریخ
  • موجودی: موجود
  • مدل: 128939 - 95/1
  • وزن: 0.80kg
890,000 ریال

100 دیکتاتور تاریخ

نویسنده: نایجل کاتورن
مترجم: عبدالرضا هوشنگ مهدوی
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 395
اندازه کتاب: وزیری سلفون روکشدار - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛  مهر دارد.

 

مروری بر کتاب

شرح حال یکصد تن از شریرترین مستبدان جهان - مصور

مجموعه حاضر دربرگیرندة شرح حال یکصد تن از شریرترین مستبدان و دیکتاتورهای جهان است. شرح حال و زندگی‌نامة این افراد در دوره‌های مختلف تاریخی دوران باستان، سده‌های میانی، دوران ناپلئونی و دنیای جدید، در بخش‌هایی جداگانه ارائه شده است. از جملة آنها می‌توان به «آخناتون»، «هرود کبیر»، «تیمور لنگ»، «چنگیزخان»، «جورج سوم»، «نادرشاه»، «آدولف هیتلر» و «نگودین دیم» اشاره کرد.

این کتاب شرح‌حال 100 نفر از شریرترین مستبدان جهان است که در چهار بخش تاریخی دوران باستان، سده‌های میانی، دوران ناپلئونی و دنیای جدید روایت می‌شود. نایجل خلاصه‌ای از زندگی هر دیکتاتور را شرح می‌دهد و پس از آن سال‌شمار زندگی او را می‌آورد.

100 دیکتاتور تاریخ، وقایع‌نگاری هولناکی است از دیکتاتورها و جنایات آنان بر ضد بشر که 100 تن از شریرترین مردان و زنانی که قدرت شیطانی خود را بر ضد انسان‌های تیره‌بخت و زیردستانشان به کار می‌بردند معرفی می‌کند. از نرو و کالیگولا امپراتوران خون‌خوار روم و چنگیزخان و تیمور لنگ مستبدان خون‌ریز شرقی تا آدولف هیتلر و ژوزف استالین که مسئول کشتارهای دسته‌جمعی و کوره‌های آدم‌سوزی در ویرانگرترین جنگ تاریخ بشر بودند، شرح زندگی، چگونگی صعود به قدرت و ویرانی و رنج‌هایی را که باقی گذاشتند با جزئیات کامل شرح می‌دهد. 100 دیکتاتور تاریخ، تاریک‌ترین جنبه‌های سیاست را نشان می‌دهد و به ذکر وقایعی می‌پردازد که پشت انسان را می‌لرزاند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات