منو
سبد خرید

یک کوانتوم، عرفان و درمان ؛ پزشکی هومیوپاتی ؛ متن کامل

یک کوانتوم، عرفان و درمان ؛ پزشکی هومیوپاتی ؛ متن کامل
یک کوانتوم، عرفان و درمان ؛ پزشکی هومیوپاتی ؛ متن کامل
  • موجودی: موجود
  • مدل: 148107 - 65/5
  • وزن: 0.30kg
500,000 ریال

یک کوانتوم ، عرفان و درمان

نویسنده: مسعود ناصری
ناشر: اشراقیه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 302
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1375 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو ؛ لبه جلد کتاب رد تا خوردگی دارد

 

مروری بر کتاب

مصور

نظریه شعور و بررسی فلسفه پزشکی هومیوپاتی از طریق آن

 این کتاب مجموعه‌ای است از شاخه‌های گوناگون "یک" علم: فلسـفه، عرفـان، فیزیک، بیولـوژی و پزشکی و  به زبان ساده نوشـته شده است و برای اولین بار در دنیا نظریه نوینی را به نام نظریه شعــور ارائه می‌کند که بیولـوژی و فیزیک مدرن را به هم پیـوند می‌زند.

انسانی را تعریف می‌کند که شیخ روز روشن با چراغ در جستجویش بود. به انسانی می‌پردازد که شیخ حتی در تاریکی هم او را می‌دید، ولی انسانش نمی‌دانست. تعریفی جدیـد و بنیادی از سلامتی، بیماری و مداوا ارائه می‌کند که می‌رود تا ستون‌های مداوای قرن 21 را پایه‌ریزی کند.

به دنبال یافتن تعریفی درست برای "زندگی" و "واقعیت" است! به توجیه و تشریح علت بیماری های اتوایمیون، ایدز، ایدیوپاتیک و ... می‌پردازد.از آب حیات می‌گوید؛ آبی که هر چیز می‌تواند باشد مگر آب. از پندارها می گوید و این که انسان اندیشه است و اندیشه انسان وسرانجام، از بازیابی انسان گمشده شیخ یا دنیایی دیگر و از نو آدمی!

به زعم نویسنده, کتاب حاضر مجموعه‌ای است از مباحث گوناگون برگرفته از مسئله عرفان, فیزیک, بیولوژی و پزشکی که براساس آن تئوری نوینی به نام تئوری شعور معرفی و تبیین می‌گردد .وی در این کتاب از مقوله هومیوپاتی سخن می‌گوید و طی آن به بیماری‌های متعددی اشاره می‌کند که از این رهگذر درمان‌پذیر است.

 

فهرست

بتر از می
همان اندیشه
رسم خوشایند
کوانتوم :نسبیت و واقعیت
آب, هاون
عرفان تئوری شعور
درمان پزشکی :هومیوپاتی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات