کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
یک هفته ی سرنوشت ساز

یک هفته ی سرنوشت ساز

نویسنده: جان میلتن فاگ
مترجم: ناهید کاتبی
ناشر: پردیس دانش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 152
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

بی اختیار گفتم : « من فقط می خواهم موفق باشم .»

این کلمات را از هجوم احساس به سختی ادا کردم : « من از یکنواختی و بی پولی از این که نمی توانم به زن و فرزندانم آن چه را نیاز دارند بدهم ، خسته و دلزده ام ... دلم می خواهد بتوانم بچه ها را به "دیزنی ورلد" ببرم و به جاهای دیدنی این سرزمین مثل گراند کانیون . می خواهم آزاد باشم.

« من وقت می خواهم ، که ندارم . وقت ... خلاقیت ... کنترل ... و بله می خواهم که یک پیشتاز باشم ؛ یک نوآور. من دوست داشتم آنگونه باشم. رد آن دوران خوشبخت بودم. » بلافاصله پرسید : « اما ؟ »
گفتم : « اما نمی دانم چطور ؟» مطمئنم که اگر ادامه می دادم به گریه می افتادم ؛ نزدیک بود بزنم زیر گریه.

« من تمام آن حرف های مربوط به مثبت اندیشی را هزاران بار شنیده ام. بازاریابی شبکه ای برای من کار نمی کند.شاید هم من به دردش نمی خورم . چیزی توی این مایه ها. می بینم که بقیه کار می کنند ، خیلی از مردم. پس می دانم می شود انجامش داد. می دانم که آنها باهوش تر و بهتر از من نیستند و بیشتر از من هم کار نمی کنند. موضوع فقط این است که به نظر نمی رسد بتوانم کاری در این زمینه بکنم. سعی ام را می کنم. واقعا سعی می کنم. تلفن هار را می زنم ... فهرست اسامی را مطالعه و اداره می کنم ، اما باز هم کار نمی کند.

سپس به او نگاه کردم. پرسیدم : « آخر من چه مشکلی دارم که اوضاع این طور می شود ؟ » سرش را به عقب تکیه داد و به سقف خیره شد.شانه هایش را بالا و سپس پایین داد ، نفسی عمیق کشید و سپس چشم هایش را به من دوخت.

« نگاه کن ، دوست داری در مورد این که با این کـسب و کار چه کنی ، راهنمایی ات کنم ؟» با صدایی که توجه همه را در رستوران به خود جلب کرد فریاد زدم : « شوخی می کنی ؟
گفت : خوب ، فردا شروع خواهیم کرد. می خواهم کاری انجام بدهی ... »

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

یک هفته ی سرنوشت ساز

  • 200,000ریال
  • 160,000ریال

برچسب ها: جان میلتن فاگ, ناهید کاتبی, روانشناسی موفقیت, خودشناسی, مدیریت فروش, فروشندگی, کتاب یک هفته ی سرنوشت ساز