منو
سبد خرید

یک صدف و ده مروارید

یک صدف و ده مروارید
یک صدف و ده مروارید
-10 %
یک صدف و ده مروارید
یک صدف و ده مروارید
یک صدف و ده مروارید
  • موجودی: موجود
  • مدل: 120982 - 14/4
  • وزن: 0.20kg
270,000 ریال
300,000 ریال

یک صدف و ده مروارید

نویسنده: گروه نویسندگان
مترجم: محمد نادری
ناشر: امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 346
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1375 ~ 1366 - دوره چاپ: 3 ~ 1 مروری بر کتاب
 

آثار کلاسیک جهان: مجموع ده اثراز ده نویسنده برجسته

کتاب حاضر مجموعه ای از داستانهای کوتاه کلاسیک جهان اثر ده نویسنده برجسته : فارستر ، سامرست موام ، گراهام گرین و ... می باشد.

مقدمه؟...بله؛ ولی مترجم حرفی برای گفتن ندارد، جز این‌که: شیفته است، مجذوب است، مجذوب هنر؛ و از هنر، ادبیات، که دریایی است، دنیایی است، زندگی است...چه بگوید؟... 

راوی از دوست گزارشگر خود، رالف کارله می گوید که لنز دوربین تاثیر عجیبی بر او داشت. انگار او را به لحظات متفاوتی می برد که می توانست بدون دخالت در واقعیت حوادث، آن ها را همان طور که هستند ببیند. او می گوید: هنگامی که او را بهتر شناختم دریافتم که این فاصله خیالی او را در برابر احساساتش محافظت می کند. زمانی که برای تهیه گزارش از واقعه ای که در چهارشنبه مرگ بار نوامبر اتفاق افتاده بود رفت، تحولی عظیم در وی رخ داد.

بر اثر انفجار کوه بهمن همراه با خاک و سنگ بر سر روستائیان فرود آمد و تمام روستاها در لجن زاری فرو رفت. دختری به نام آزوسنا در گل و لای گیر کرده و رالف کارله برای نجات او می رود. رالف برای نجات او تمام قوه ابتکارش را به کار می برد تا دخترک را از چنگال مرگ برهاند. او سه شب پیش دختر می ماند و در این لحظه ها می فهمد که تمامی کارهای متهورانه اش به عنوان یک گزارشگر، شاهکارهایی که برایش چنان شهرتی به بارآورده، تنها تلاشی بوده تا کهن ترین دهشت هایش را واپس زند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات