کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
یک صدف و ده مروارید

یک صدف و ده مروارید

نویسنده: گروه نویسندگان
مترجم: محمد نادری
ناشر: امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 346
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1366 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : در حد نو 


مروری بر کتاب
 

آثار کلاسیک جهان: مجموع ده اثراز ده نویسنده برجسته

کتاب حاضر مجموعه ای از داستانهای کوتاه کلاسیک جهان اثر ده نویسنده برجسته : فارستر ، سامرست موام ، گراهام گرین و ... می باشد.

مقدمه؟...بله؛ ولی مترجم حرفی برای گفتن ندارد، جز این‌که: شیفته است، مجذوب است، مجذوب هنر؛ و از هنر، ادبیات، که دریایی است، دنیایی است، زندگی است...چه بگوید؟... 

راوی از دوست گزارشگر خود، رالف کارله می گوید که لنز دوربین تاثیر عجیبی بر او داشت. انگار او را به لحظات متفاوتی می برد که می توانست بدون دخالت در واقعیت حوادث، آن ها را همان طور که هستند ببیند. او می گوید: هنگامی که او را بهتر شناختم دریافتم که این فاصله خیالی او را در برابر احساساتش محافظت می کند. زمانی که برای تهیه گزارش از واقعه ای که در چهارشنبه مرگ بار نوامبر اتفاق افتاده بود رفت، تحولی عظیم در وی رخ داد.

بر اثر انفجار کوه بهمن همراه با خاک و سنگ بر سر روستائیان فرود آمد و تمام روستاها در لجن زاری فرو رفت. دختری به نام آزوسنا در گل و لای گیر کرده و رالف کارله برای نجات او می رود. رالف برای نجات او تمام قوه ابتکارش را به کار می برد تا دخترک را از چنگال مرگ برهاند. او سه شب پیش دختر می ماند و در این لحظه ها می فهمد که تمامی کارهای متهورانه اش به عنوان یک گزارشگر، شاهکارهایی که برایش چنان شهرتی به بارآورده، تنها تلاشی بوده تا کهن ترین دهشت هایش را واپس زند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

یک صدف و ده مروارید

  • 150,000ریال
  • 120,000ریال

برچسب ها: محمد نادری, داستان های کوتاه انگلیسی, داستان های کلاسیک, داستان های انگلیسی, کتاب یک صدف و ده مروارید