كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
یک زندگی

یک زندگی

نویسنده: گی دو موپاسان
مترجم: حسن پویان
ناشر: پرستو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 411
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1343 - دوره چاپ : 1

کمیاب - کیفیت : صفحات درحد نو ؛ جلد کتاب زدگی دارد

 

مروری بر کتاب

یک زندگی؛ رمانی از گی دو موپاسان ،‌نویسنده فرانسوی که در 1883 منتشر کرد. دختر بارون سیمون-ژاک لو پرتویی و همسرش آدلائید ، پس از پایان تحصیلات به نزد پدر و مادرش ‌در ملکی که در نورماندی دارند برمی‌گردد. ژن کوچولوی حساس و خیال‌پرداز که همیشه به محبت بی‌دریغ خانواده‌اش پشتگرم بوده است و به پدرش علاقه خاصی دارد، برای مدتی از سعادت بی‌اندازه‌ای بهره‌مند می‌شود و از حضور آنان کاملاً لذت می‌برد. به زودی، ماجرایی عشقی میان او و یکی از همسایگان، ویکنت ژولین دو لامار ، آغاز می‌شود...

موپاسان از همان آغاز دارای تسلطی در سبک است که دقت، نفوذ و قدرت آن فوق‌العاده است.رمان‌هایی که گی دوموپاسان به نگارش درآورده، مطالعه درباره رسوم و اخلاق است و به مکتب رئالیسم وابسته است. این نویسنده رمان‌هایی نیز دارد ه تجزیه و تحلیل روانی در آن طبق سنن کلاسیک صورت گرفته است.

در این رمان‌ها گاهی یک عمل ساده و یک فاجعه روانی خاموش و ژرف، زمینه‌ای فراهم می‌آورد که اراده آگاه و نیروهای تاریک احساس و عاطفه در آن با هم کشمکش دارند. یک زندگی سرگذشت جگر خراش زنی است که برخی آن را شاهکاری در جهان ادب شمرده‌اند، و می‌توان به جرئت گفت که این داستان یکی از خواندنی‌ترین و گیراترین داستان‌های جهان است که قلب حساس و پر عاطفه خوانندگان را به لرزه درخواهد آورد. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

یک زندگی

  • ناشر: پرستو
  • کد کتاب: 106827 - 100/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: گی دو موپاسان, حسن پویان, داستان های فرانسوی, داستان های کلاسیک, کتاب یک زندگی