دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

یک روز بیشتر

یک روز بیشتر

نویسنده: میچ آلبوم
مترجم: صدیقه ابراهیمی
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 232
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 1


 

مروری بر کتاب

برای یک روز بیشتر" داستان مردی است که برای آخرین بار فرصت پیدا می کند تا با مادر مرده اش ارتباط برقرار کند. این کتاب داستان یک خانواده است و چون یک روح نیز در آن حضور دارد بهتر است از اول بگوییم که داستان ارواح است."

آیا تا به حال پیش آمده است کسی را که دوست داشتید، از دست بدهید و دلتان بخواهد یک بار دیگر با او گفت و گو کنید؟ یک بار دیگر شانس این را داشته باشید تا زمانی را که فکر می کردید، آنها برای همیشه اینجا هستند، جبران کنید؟ اگر این طور است، پس می دانید که اگر همه روزهای زندگیتان را نیز روی هم بگذارید، به اندازه آن روزی که آرزو دارید زندگیتان را نیز روی هم بگذارید، به اندازه آن روزی که آرزو دارید برگردد، اهمیت ندارد.

داستانی که می خوانید داستان چارلز (چیک) بنتوست. او شبح نبود. زنده تر از او نمی شد یافت. اولین باری که شنبه صبحی او را در چمن زمین بیسبال دیدم کاپشن آبی پوشیده بود و آدامس نعنایی می جوید... به این داستان متنهایی از دفترچه خاطراتش و یادداشتهایی که در اختیارم گذاشت اضافه کردم و مجموعه ای از تمام آنها گرد آوردم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات