كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
یک دلبر و هزار دلباخته

یک دلبر و هزار دلباخته

نویسنده: کریشن چندر
مترجم: روحی ارباب
ناشر: ایران مهر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1344 - دوره چاپ: 1 

کمیاب - کیفیت :  در حد نو

 

مروری بر کتاب 

نویسنده در این کتاب ما را با آداب و رسوم زندگی در هند آشنا می سازد . کریشن چندر یکی از بزرگترین نویسندگان هند به شمار می آید . او پیش از آنکه دست به قلم ببرد به نقاشی و مجسمه سازی پرداخت و در عین حال به فن تئاتر علاقه خاصی داشت .

وی در این کتاب عواطف و احساسات دقیق انسانی خویش را در قالب الفاظ و کلمات نمایان می سازد . این رمان سرگذشت اندوهناک دختر کولی زیبایی است که با وجود زندگی در یک محیط دور از تمدن و توانست با کسانی که جز دزدی و دروغ و فحشا چیز دیگری نمی توانند به او بی آموزانند معذالک دارای کمالات و فضائلی است که خواننده را دچار اعجاب می نماید...

کریشن چندر یکی از بزرگترین نویسندگان هند به شمار می آید . او پیش از آنکه دست به قلم ببرد به نقاشی و مجسمه سازی پرداخت و در عین حال به فن تئاتر علاقه خاصی داشت . وی در این کتاب عواطف و احساسات دقیق انسانی خویش را در قالب الفاظ و کلمات نمایان می سازد . این رمان سرگذشت اندوهناک دختر کولی زیبایی است که با وجود زندگی در یک محیط دور از تمدن و موانست با کسانیکه جز دزدی و دروغ و فحشا چیز دیگری نمیتوانند به او بیاموزانند معذالک دارای کمالات و فضائلی است که خواننده را دچار اعجاب مینماید .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

یک دلبر و هزار دلباخته

  • ناشر: ایران مهر
  • کد کتاب: 89141
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: کریشن چندر, روحی ارباب, داستان های هندی, جامعه شناسی هند, هند, داستان های کلاسیک, داستان های انگلیسی, کتاب های نایاب, کتاب یک دلبر و هزار دلباخته