منو
سبد خرید

یک دقیقه با فرزند ؛ مخصوص مادران

یک دقیقه با فرزند ؛ مخصوص مادران
-20 %
یک دقیقه با فرزند ؛ مخصوص مادران
  • موجودی: موجود
  • مدل: 131019 - 18/4
  • وزن: 0.20kg
160,000 ریال
200,000 ریال

یک دقیقه با فرزند ؛ مخصوص مادران

نویسنده: اسپنسر جانسون
مترجم: سیمین محسنی
ناشر: نشر نی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 110
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1374 - دوره چاپ: 5

کیفیت : در حد نو _ نو

 

مروری بر کتاب 

روشی عملی برای گذراندن دقایقی پربار با فرزندان

سریعترین راه برای کمک به فرزندتان تا بیاموزید چگونه خویشتن را دوست داشته باشید و میل به داشتن رفتار درست پیدا کنید. مسلماً هر مادری در تربیت فرزند و یا فرزندان خود تجاربی دارد که هر کدام از آنها حتما زمانی بیش از یک دقیقه لازم دارد.

اما راههایی وجود دارد که به مادران اجازه می دهد فقط در یک دقیقه و یا کمتر با فرزندان خود ارتباط برقرار کنند و به آنها یاد بدهند که چگونه خودشان را دوست بدارند و رفتار صحیح و خوب وعاقلانه داشته باشند. 
شیوه مورد استفاده این راهکار چنان ساده است که شاید باورکردن آن و مفید و مؤثر واقع شدن آن برای هر مادری دشوار باشد. ولی بهر صورت، شاید شما نیز بخواهید مثل بسیاری از والدین دیگر که این شیوه را با موفقیت به اجرا درآورده اند، آن را امتحان کنید.

در این صورت لازم است قضاوت در مورد سه روش برقراری تماس با کودکان را که با مطالعه کتاب مادر یک دقیقه ای به آن دست خواهید یافت به بعد از خواندن این کتاب موکول نمایید. خواهید دید که چگونه رفتار فرزند و یا فرزندانتان بطور چشمگیری بهبود می یابد و خواهید دید که فرزند و یا فرزندانتان چقدر از رفتار و کردار خودشان احساس رضایت خواهند کرد. این شیوه هم از دیدگاه والدین و هم از دیدگاه فرزندان بسیار مفید و مؤثر می باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات