كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
یک دریا مروارید

یک دریا مروارید

نویسنده: ناصر امامی
ناشر: نوید شیراز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 104
اندازه کتاب: بیاضی سلفون روکشدار - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

گلاسه - رنگی

استاد ناصر امامی، متولد ٣١ فروردین ١٣١٧ در شیراز بود؛ وی در خانواده‌ای روحانی به دنیا آمده و دارای شخصیتی لطیف با ذوق ادبی است.امامی به عنوان شاعر، نویسنده و روزنامه نگار فارسی توانست جایگاه ویژه ای در بین اهالی فرهنگ، ادب و هنر فارس از آن خود کند. 

ضرب‌المثل‌ها در اشعار امامی، به دلیل استفاده بسیار غوغایی به پا کرده‌اند. در شعرهای عاشقانه امامی، غیر از یک مورد پای هیچ زنی به میان نمی‌آید و می‌توان به یقین گفت شعرهایش به دور از اشاره مستقیم به زن و یا شعر جنسی است؛ در شعر او عشق استیلایی است و به همین دلیل سوز و گدازهای معمول را ندارند و اینها ادبیات او را ویژه کرده است.در پیشینه استاد ناصر امامی، دبیر انجمن ادبی صائب، مؤسس کانون ادب و هنر پارس، مدیر روابط عمومی شهرداری شیراز، مشاور امور اجتماعی استانداری، فارس، معاونت فرهنگی بنیاد قلب فارس و عضو هیئت رئیسه کانون دانش فارس قرار دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

یک دریا مروارید

  • 200,000ریال

برچسب ها: ناصر امامی, شعر فارسی, تاریخ ادبیات ایران, کتاب یک دریا مروارید