كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
یک درخت ، یک صخره ، یک ابر

یک درخت، یک صخره، یک ابر

نویسنده: ادگار آلن پو - ویرجینیا وولف - جیمز جویس - فرانتس کافکا
مترجم: حسن افشار
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 822
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 14

 

مروری بر کتاب

برجسته ترین داستان های کوتاه دو قرن اخیر

ویرایش اول این کتاب با نام همه چیز و هیچ چیز در سال 1376 منتشر شد و در ویرایش دوم دوازده داستان، که در چاپ نخست نیامده بودند به کتاب افزوده شدند.

در متن برخی از داستانها نیز افزایشهایی انجام شد. داستانهای گرد آمده در این مجموعه ، کم و بیش دو قرن تاریخچه داستان کوتاه را - با آغاز از « شنل» گوگول - در برمی گیرند.

گرچه گزینش در میان شاهکار های فراوانی که در این دو سده آفریده شده اند دشوار است و به ناچار برخی از اثار برجسته بیرون می مانند ، باز هم دو ملاک اصلی گزینش داستانها رعایت شده است :

هر یک از داستانها ی دستاوردی بر جسته به عنوان یک اثر هنری است؛ و گذشته از این هر داستان حادثه ای مهم در تکامل تاریخی داستان کوتاه شمرده می شود به این ترتیب نمونه هایی گرد آمده اند که به راستی نماینده نوعی ادبی داستان کوتاه هستند و در کنار مقدمه و افزوده هایی که برای داستانها نوشته شده برای داستان نویسان و خوانند گان و دوستداران داستان مفید و کار ساز می توانند بود. 

پیشگفتار بلند کتاب بیشتر اطلاعات فنی لازم را به دست می دهد و اثر هر نویسنده با پیشگفتاری کوتاه همراه است که همراه معرفی او ، به تخلیل و ارزیابی اثر می پردازند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

یک درخت ، یک صخره ، یک ابر

  • 985,000ریال
  • 885,000ریال

برچسب ها: ادگار آلن پو, ویرجینیا وولف, جیمز جویس, فرانتس کافکا, داستان های کوتاه فرانسوی, داستان های کوتاه انگلیسی, داستان های کوتاه امریکایی, داستان های کلاسیک, کتاب یک درخت ، یک صخره ، یک ابر