دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

یکصد سالگی صادق هدایت در ایران و جهان

یکصد سالگی صادق هدایت در ایران و جهان

نویسنده: جهانگیر هدایت
ناشر: دنیای دانش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 264
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : نو


مروری بر کتاب

مصور

نسل های آینده این کتاب را به عنوان یکی از اسناد تاریخ ادب و هنر ایران زمین با تمام وجود خود خواهند خواند و داوری خواهند کرد.این کتاب حاوی اطلاعات و گزارشات مفصل در باره تلاش نویسندگان ، هنرمندان ، دانشگاهیان و جوانان ایران و جهان در گرامی داشت یکصدسالگی صادق هدایت است .

 در این کتاب شرح هر یک از برنامه ها و اقداماتی که در راستای یکصد سالگی صادق هدایت اجرا شد به تفصیل آمده و همچنین نام کلیه کسانی که در این امور مشارکت و معاضدت و فعالیت داشته اند نیز ذکر گردیده. این کمترین کاری بود که می توانستیم انجام دهیم. بدیهی است برنامه ها بر حسب تاریخ آمده اند و تا آنجا که مقدور بوده حتی جزییات برنامه ها نیز نگاشته شده و متن سخنرانی ها و مقالات و غیره نیز در این کتاب مندرج اند.   

جهانگیر هدایت در این کتاب گزارش کاملی از برگزاری نمایشگاه های عکس و نقاشی ، سخنرانی ها و بزرگداشت ها در محافل ادبی و دانشگاهی سراسر ایران و جهان ، انتشار آثار صادق هدایت ، نحوه چگونگی راه اندازی مسابقه داستان نویسی کوتاه صادق هدایت و ... را ارائه نموده است.


فهرست

درباره نویسنده
اشاره
سرگذشت
نخستین قدم
نمایشگاه عکس در گالری سیحون
سایت سخن
مسابقه داستان نویسی صادق هدایت
همایش نقد و بررسی آثار و اندیشه های هدایت
سالنمای 1381
سی و شش روز با صادق هدایت
و ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات