كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
یاد مرکب ها ؛ مجموعه پرتره های شاعران معاصر ایران

یاد مرکب ها ؛ مجموعه پرتره های شاعران معاصر ایران

نویسنده: امیرمحمد قاسمی زاده
مترجم: پوپک مجابی - علیرضا آبیز
ناشر: کتاب آمه
زبان کتاب: فارسی - انگلیسی
تعداد صفحه: 216
اندازه کتاب: رحلی گالینگور - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

تحقیق و تدوین : بهرام معصومی

گلاسه

مجموعه ای برای شناسایی و آشنایی نزدیک تر با مشاهیر معاصر ایران. این کتاب مجموعه ی نقاشیِ پرتره هایی است ساخته با تکنیکِ "آب و مرکب" که درکی تجسمی و نزدیک تر به مخاطب می دهد. از مهمترین و تأثیرگذارترین شاعران معاصر ایران با آغازِ مشروطه تا سال ١٣٥٧ خورشیدی. بیوگرافی و آثارشناسی به همراه سطری از شعرِ هر کدام در صفحه ی مقابلِ اثر(پرتره) آمده است. تدوین و زندگی نامه ی شاعران : بهرام معصومی این کتاب به صورت دو زبانه به (انگلیسی و فارسی) است. مقدمه های این کتاب به قلم دکتر جوادمجابی و استاد عباس عارف و مؤلف این مجموعه است.با ترجمه ی انگلیسی از دکتر علیرضا آبیز و پوپک مجابی.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

یاد مرکب ها ؛ مجموعه پرتره های شاعران معاصر ایران

  • 1,600,000ریال
  • 1,585,000ریال

برچسب ها: امیرمحمد قاسمی زاده, پوپک مجابی, علیرضا آبیز, نقاشی, شعر نو, نقد شعر, شعر فارسی, پرتره, کتاب یاد مرکب ها ؛ مجموعه پرتره های شاعران معاصر ایران