کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
یادداشت هایی از خانه مردگان

یادداشت هایی از خانه مردگان

نویسنده: فئودور داستایوفسکی
مترجم: سعید رامز
ناشر: فرهنگ نشر نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 408
اندازه کتاب: رقعی گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب 

فیودور داستایفسکی یکی از بزرگترین نویسندگان قرن نوزدهم روسیه ، در پی اتهامی سیاسی ، چهار سال را در یک اردوگاه کار اجباری در سیبری گذراند. تجربه وحشتناکی که بعدها به نوشتن یادداشت‌هایی از خانه مردگان ، یکی از شاهکارهای ادبیات کلاسیک انجامید. این رمان آمیزه‌ای است از وقایع ، بحث‌های فلسفی و تجربه رنج‌های روانی که با ظرافتی بی‌نظیر از چشم‌انداز یک زندانی محکوم به مرگ روایت می‌شود. برخی از منتقدان ، این رمان را مهم‌ترین اثر داستایفسکی برشمرده‌اند.

...از آنچا مستقیم به آهنگری رفتیم تا آهن ها را از پای خویش بردایم...آهن ها افتاد...آزادی...از میان مردگان رستاخیزی رخ داده بود چه دقیقه توصیفه ناپذیری. این کتاب ثمره دوران تبعید داستایفسکی نویسنده شهیر روسی،به جرم فعالیت علیه تزار است.در سراسر کتاب درد و اندوهی کشنده و جانکاه موج میزند مردی حساس،عصبی و با میلی تسلی ناپذیر در پی محبت و مودت میگردد و در فراق آزادی از دست شده اش اشک میریزد.
رمان (خاطرات خانه ی مردگان) ثمره ی دوران تبعید داستایفسکی، نویسنده ی مشهور روسی، به جرم فعالیت علیه تزار است. در سراسر کتاب درد و اندوهی جانکاه موج می زند. مردی حساس و عصبی و با میلی تسلی ناپذیر، به دنبال مبحبت و مودت می گردد و در فراق آزادی اشک می ریزد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

یادداشت هایی از خانه مردگان

  • 500,000ریال
  • 390,000ریال

برچسب ها: فئودور داستایوفسکی, سعیده رامز, داستان های روسی, داستان های کلاسیک, کتاب یادداشت هایی از خانه مردگان