دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

یادداشتهای روزانه یک عصیانگر

یادداشت های روزانه یک عصیانگر

نویسنده: پائولو کوئیلو
مترجم: گیله گل بهروزان
ناشر: بهجت - شما
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 142
اندازه کتاب: رقعی کوچک - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مردی روحانی خواهان کشف راز زندگی بود و به همین دلیل تصمیم گرفت زندگی موسی پیامبر را سرمشق قرار دهد. سال ها تلاش کرد همچون موسی رفتار کند و هیچ نتیجه ای نگرفت. یک شب بعد از ساعت ها مطالعه به خواب سنگینی فرورفت و در عالم رویا ندایی شنید: چرا غمگینی فرزندم؟

روزهای من در روی زمین رو به اتمام است، اما هرچه تلاش می کنم به پای موسی نمی رسم و نمی توانم مثل او باشم .
ندا رسید: اگر پیامبر دیگری همچون موسی می خواستم، تا به حال او را آفریده بودم. وقتی در برابر عدل الهی قرار می گیری، از تو نمی پرسند که آیا موسای خوبی بوده ای یا نه؟ بلکه از تو می پرسند که خود چگونه بوده ای. پس انسان خوبی باش.

تاکنون ده ها ترجمه از آثار پائولو کوئیلو منتشر شده است و میلیون ها نفر خواننده دارد. نویسنده ای که داستان هایی از سراسر دنیا را با زبانی ساده و دلنشین بازگو می کند؛ داستان هایی که ما نیز با بسیاری از آنها آشنا هستیم و احتمالا بارها شنیده ایم، اما بازخوانی آنها در فرهنگ های مختلف و با روش نگارش کوئیلو زیبا و دلپذیر است. آنچه او می نویسد حقایقی است که در سراسر دنیا وجود دارند: قضاوت های نادرست، تعصب، پیشداوری ها، حسادت، تکبر، تنهایی و همچنین امید و عشق به هستی و همنوع که از ابتدای عالم و در همۀ جوامع انسانی وجود داشته و دست کم تا امروز فقط شیوۀ آن تغییر کرده.
یادداشت های پراکنده کوئیلو از سال 2015 تا 2017 مجموعه ای از دل نوشته های او است که از هر موضوعی می گوید و چون از دل برمی آید، بی گمان بر دل می نشیند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات