کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ، از دهم فروردین ماه تحویل پست خواهد شد و کتاب های جدیدی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
یادداشتهای درس منابع و روش تحقیق در ادبیات و فرهنگ ایران و تاریخ تصوف اسلامی

یادداشتهای درس منابع و روش تحقیق در ادبیات و فرهنگ ایران و تاریخ تصوف اسلامی

نویسنده: غلامحسین یوسفی
ناشر: سخن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 211
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

شادروان دکتر «غلامحسین یوسفی»، ادیب و پژوهشگر برجستة معاصر و استاد ممتاز دانشگاه فردوسی دارای آثار پرشماری است، از تصحیح متون گرفته تا نقد ادبی و پژوهش تاریخی و فرهنگی که اهل فن با آن آشنایی دارند. او به تدریس و معلمی توجهی خاص داشت و آن را حرفه‌ای والا و ارجمند می‌دانست و معتقد بود که کار استاد تنها القای معلومات به دانشجویان نیست، بلکه استاد در حقیقت سازندة طرز تفکر شخصیت شاگردان است. کتاب حاضر حاوی یادداشت‌های زنده‌یاد غلامحسین یوسفی در دو درس «منابع و روش تحقیق در ادبیات و فرهنگ ایران» و نیز «تاریخ تصوف اسلامی» است.

کتاب پیش‌رو یادداشت‌های دکتر غلامحسین یوسفی در دو درس بنیادی و مهم منابع و روش تحقیق در ادبیات و فرهنگ ایران و نیز تاریخ تصوف اسلامی است.دکتر یوسفی ادیب و پژوهشگر برجسته معاصر و استاد ممتاز دانشگاه فردوسی نیازی به معرفی ندارد.

آثار پرشمار ایشان، از تصحیح متون گرفته تا نقد ادبی و پژوهش تاریخی و فرهنگی، نمونه های اعلا و ماندگار تحقیق در زبان و ادب فارسی و فرهنگ ایرانی است و اهل فن با آن آشنایی کامل دارند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

یادداشتهای درس منابع و روش تحقیق در ادبیات و فرهنگ ایران و تاریخ تصوف اسلامی

  • ناشر: سخن
  • کد کتاب: 109036 - 90/1
  • موجودی: در انبار
  • 39,000ریال
  • 35,000ریال

برچسب ها: غلامحسین یوسفی, ادبیات ایران, تصوف, صوفیگری, , , کتاب یادداشتهای درس منابع و روش تحقیق در ادبیات و فرهنگ ایران و تاریخ تصوف اسلامی