كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
گیاه ، کودک دانشمند

گیاه ، کودک دانشمند 

نویسنده: کریستوفر برد - پیتر تامپکینز
مترجم: ح. گل پرور
ناشر: کلام شیدا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 472
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب 

اسرار زندگی گیاهان

گیاه موجودی بی‌احساس، بی‌تحرک و تک بعدی نیست ، بلکه دارای شعور و احساس و توان ثبت وقایع و علاقه‌مند به ارتباط با همه‌ی موجودات و البته با انسان است و برقراری این ارتباط به آسانی امکان‌پذیر است.گیاه دارای سیستم عصبی ، حافظه ، تحرک ، احساس تعاون ، و توان تبدیل عناصر به یک دیگر و حتی خلق عناصر است.بر این اساس ، کتاب حاضر به بیان اسرار گیاهان در زمینه‌ی ارتباط با انسان و سایر موجودات اختصاص دارد.

 در این کتاب نه تنها به حقیقت زندگی گیاهان پی می برید بلکه در میابید که هر فکری که داشته باشید نه تنها نزدیکترین گیاه آن را درک می کند بلکه در کل کره زمین و حتی فراتر از آن طنین انداز می شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

گیاه ، کودک دانشمند

  • ناشر: کلام شیدا
  • کد کتاب: 94740 - 114/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: کریستوفر برد, پیتر تامپکینز, ح. گل پرور, کشاورزی, گیاهان, گیاه شناسی, علمی عمومی, زیست شناسی, کتاب گیاه ، کودک دانشمند