دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

گنجهای معنوی ؛ گالینگور

گنج های معنوی

نویسنده: رضا جاهد
ناشر: سنبله
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 368
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1378 - دوره چاپ: 3

کیفیت : در حد نو ~ نو ( بدون روکش )

 

مروری بر کتاب

ختم اذکار, ادعیه, دعاهای مجرب، خواص سوره ها،نمازهای پرفضیلت،صلوات های پرفضیلت، خواص اسماء الحسنی،ختم قرآن

کتاب گنجهای معنوی در یازده بخش طبقه بندی شده که از مهمترین بخش های آن میتوان به بخش دعا اشاره کرد . انواع دعاها ، فواید دعاها از سخنان ائمه معصومین علیه سلام و … بخش های دیگر کتاب به موضوعاتی چون خواص بعضی از آیات قرآن کریم و بعضی از سوره ها ، بخش نماز و نماز های پر فضلیت ، خواص اسماء الحسنی ، و بخش خواص و شرایط های روحی و جسمی اشاره کرد.

بار الها ، کار ظهور بنده شایسته و خلیفه راستینت (امام مهدى) را اصلاح فرما همانگونه که کار پیامبران و فرستادگانت را اصلاح نمودى و از فرشتگانت نگاهبانى بر او بگمار و از سودى خویش با (روح القدس) او را یارى و پشتیبانى فرما و دیده بانانى از پیش رو و پشت سر همراه وى گردان تا از هر بدى نگاهش دارند.

و ترس و هراس او را به امن و امان دگرگون ساز که او ترا مى پرستد و هیچ چیز را همتا و همانند تو نمى داند پس براى هیچیک از آفریدگانت برترى و چیرگى نسبت به (ولى) خودت قرار مده و او را در جهاد با دشمنت و دشمنش اجازت فرما و مرا از یاران او بشمار آور که همانا بر هر کارى توانائى.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات