كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
گلها و گیاهان مناطق خشک و نیمه خشک و کویری ایران

گلها و گیاهان مناطق خشک و نیمه خشک و کویری ایران

نویسنده: گروه نویسندگان
ناشر: وزارت کشاورزی و منابع طبیعی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 288
اندازه کتاب: رحلی سلفون - سال انتشار: 1355 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو 

 

مروری بر کتاب

جلد اول - گیاهان منطقه کلاک

مصور - گلاسه - رنگی

مجموعه گیاهانیکه شرح آنها در این نگاشته بنظر شما می رسد قسمتی از رستنی های مناطق خشک و نیمه خشک کشور پهناور ایران است. بقیه گیاهان مناطق خشک و کویری جمع آوری شده و در دست مطالعه است که در آینده نزدیک به چاپ و نشر آن اقدام خواهد شد. در این مجموعه سعی گردیده که مطالب تشریحی گیاهان به زبان بسیار ساده فارسی همراه با تصاویر رنگی آنها بیان گردد. کلیه تصاویر دارای اندازه های دقیق بوده و به مطالعه کننده امکان میدهد که اندازه طبیعی نمونه را مجسم نماید. مفتاحی که برای هریک از تیره های مندرج در کتاب نگاشته شده مشخصات کلی و گسترش جهانی و همچنین زمان تخمینی پیدایش آنها را شامل میشود.

روش طبقه بندی که در این کتاب بکار بسته شده، پیروی از روش بواسیه در flora orientalis است که خود نامبرده در این مورد پیروی از روش de candolle، hooker داشته است. هریک از تصاویر با شماره ای بنام شماره راهنما مشخص گردیده و همین شماره عینا در برابر شرح مشخصات همان گونه تکرار شده است و به این ترتیب کار مطالعه را آسان میکند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

گلها و گیاهان مناطق خشک و نیمه خشک و کویری ایران

  • 800,000ریال

برچسب ها: جغرافیای ایران, گیاهان ایران, زیست شناسی, محیط زیست ایران, بیابان های ایران, کتاب های نایاب, کتاب گلها و گیاهان مناطق خشک و نیمه خشک و کویری ایران