دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

گفتگو با خدا ؛ جلد سوم

گفتگو با خدا

نویسنده: نیل دونالد والش
مترجم: توران دخت تمدن
ناشر: دایره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 397
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 7

 

مروری بر کتاب

به گفته خود نیل او زندگی پر فراز و نشیبی داشته و توانسته پس از چهل سال زندگی عادی و تحمل درد و رنج‌های بسیار، با نزدیك شدن به خداوند، به حد گفتگو با خدا برسد و موفقیت‌های بی‌شماری بدست آورد. نیل دونالد والش كودكی خود را همراه با عقاید خرافاتی مادر و در كل آغشته با تفكر كاتولیكی افراط گرایانه می‌داند كه همین موجب مشكلات شدید روانی برای او در طول زندگی شده‌است. 

نیل دونالد والش می‌گوید كه در شبی كه از همه كس و همه چیز بریده بود ناگهان به خواب فرو رفت و در حالتی بین خواب و بیداری با خدا ارتباط برقرار كرد و در نهایت حاصل گفتگوهای خود را در قالب كتاب‌هایش دراختیار سایرین قرار داد. 

عید پاک 1994 است و من طبق دستور، قلم به دست نشسته‌ام. منتظر پروردگارم هستم. او قول داده همان‌گونه که در دو عید پاک گذشته آشکار شد...
می دانم که باید با تو بگویم و همه چیز را از تو بخواهم...

هنگامی که انسان دعا می کند، در واقع با خدا سخن می گوید و آنگاه که کتب آسمانی را تلاوت می کند این خداست که با او سخن می گوید.برخی از عقاید مطرح شده در این کتاب واقعا در خور تحسین و شایسته خواندن است، از جمله«اگر در زندگی به آنچه آرزو داری نمی رسی، با این دلیل نیست که خداوند نخواسته به دعاهای تو پاسخ دهد، بلکه به این علت است که آنچه تو فکر می کنی، می گویی و عمل می کنی برخلاف چیزی است که آرزو داری به آن برسی».

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات