دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

گفتگو با خدا ؛ جلد دوم

گفتگو با خدا 

نویسنده: نیل دونالد والش
مترجم: توران دخت تمدن
ناشر: دایره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 349
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 6

کیفیت : نو ؛ گوشه چهل صفحه آخر و جلد پشتی تاخوردگی دارد

 

مروری بر کتاب

به گفته خود نیل او زندگی پر فراز و نشیبی داشته و توانسته پس از چهل سال زندگی عادی و تحمل درد و رنج‌های بسیار، با نزدیك شدن به خداوند، به حد گفتگو با خدا برسد و موفقیت‌های بی‌شماری بدست آورد. نیل دونالد والش كودكی خود را همراه با عقاید خرافاتی مادر و در كل آغشته با تفكر كاتولیكی افراط گرایانه می‌داند كه همین موجب مشكلات شدید روانی برای او در طول زندگی شده‌است. 

نیل دونالد والش می‌گوید كه در شبی كه از همه كس و همه چیز بریده بود ناگهان به خواب فرو رفت و در حالتی بین خواب و بیداری با خدا ارتباط برقرار كرد و در نهایت حاصل گفتگوهای خود را در قالب كتاب‌هایش دراختیار سایرین قرار داد. 

سپاس خدایی را که اول است و پیش از او اولی نبود و آخر اوست و پس از او آخر اوست و پس از او آخری نباشد. خدایی که دیده‌های بینندگان از دیدنش ناتوانند و اندیشه‌های وصف‌کنندگان از عهده وصفش برنیایند...

می دانم که باید با تو بگویم و همه چیز را از تو بخواهم...
هنگامی که انسان دعا می کند، در واقع با خدا سخن می گوید و آنگاه که کتب آسمانی را تلاوت می کند این خداست که با او سخن می گوید.آن چیزی که در اینجا پیدا می کنید همان چیزی است که مدتها بود به دنبالش می گشتید و آرزوی آن را داشتید.

آنچه در اینجا با آن روبه رو می شوید، ناچیزترین و شاید اولین تماس واقعی شما با خداوند باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات