کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
گستره محبت

گستره محبت

نویسنده: نسرین قدیری (کافی)
ناشر: پیکان - آسیم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 525
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1377 ~ 1379 - دوره چاپ: 6

کیفیت : خوب
 

مروری بر کتاب

گستره محبت روایت زندگی، عاطفه و مهر و مهر همیشه ماندگار مادر است که باید یک بار دیگر بر ذهن فراموشکار و قلب سرد تاریخ حک کرد.... مادر دو چشمش را به دخترش می دهد و دختر بینا و مادر نابینا می شود این راز بین مادر و دوستش باقی می ماند و به شوهرش می گوید بر اثر یک حادثه رانندگی چشمانش را از دست داده است .

در این فاصله مرد با زن شریکش مشغول عشقبازی هستند. شریک که سر از این جریان در می آورد دست فرزندش را می گیرد و کار و زندگی را رها و بیخیر به امریکا می رود و تا پایان داستان اثری از او نیست.

زن که به خانه باز می گردد به دلیل حفظ آبرو و سازگاری زنانه اش با شرایط موجود می سازد و در قسمتهای پایان داستان وقتی زن می فهمد که رقیبش کیست از پله ها می افتد و در جا می میرد و مرد معشوقه را رها می کند و گریه کنان بر سر زن می نشیند و پس از آن تبدیل به یک مرد گوشه نشین و افسرده و بی خاصیت می شود. معشوقه هم که این مدت از سلامتی خود غافل بوده دچار سرطان سینه پیشرفته می شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

گستره محبت

  • ناشر: پیکان
  • کد کتاب: 74249 - 62/1
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 160,000ریال

برچسب ها: نسرین قدیری (کافی), داستان های فارسی, کتاب گستره محبت