کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
گزینه اشعار سیمین بهبهانی

گزینه اشعار سیمین بهبهانی

نویسنده: سیمین بهبهانی
ناشر: مروارید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 248
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1367 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

از آنجایی که سال‌ها از انتشار آخرین گزینه اشعارم می‌گذشت، نشر مروارید تصمیم گرفت با افزودن شعر‌های تازه‌ی من به این مجموعه، گزینه‌ی دیگری را منتشر کند که باوجود اعمال حذفیات متعدد ازسوی اداره‌ی کتاب، این امر محقق شد.

این شعرها، سرایش‌های من را از سال ۸۰ به بعد را شامل می‌شوند و شعر‌هایی از یکی‌دو سال اخیر نیز در میان آن‌ها وجود دارد. در مجموع باید بگویم، حجم این گزینه شعر، نسبت به گزینه‌ی قبلی تقریبا دو برابر شده است که از این بابت از زحمات نشر مروارید سپاسگزارم.

من کارم را در ابتدا با ۲ بیتی‌های نیمایی آغاز کردم که بخش عمده‌ای از سروده‌هایم در این قالب، در کتاب اولم یعنی «جای پا» در سال ۱۳۳۵ منتشر شد. اما بعد از آن به سرایش غزل روی‌آوردم و برخی از شاعران کلاسیک همچون معین کرمانشاهی به من گفتند که در سرایش غزل موفق‌ترم.

فهرست

جنینی که من بودم
خزانه دار میراث خوران
چلچراغ
مرمر
دشت ارژن
و ......

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

گزینه اشعار سیمین بهبهانی

  • ناشر: مروارید
  • کد کتاب: 101567- 35/1
  • موجودی: در انبار
  • 330,000ریال
  • 220,000ریال

برچسب ها: سیمین بهبهانی, شعر فارسی, غزل, کتاب گزینه اشعار سیمین بهبهانی