کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
گزارشی از تندیس های بی قرار باران

گزارشی از تندیس‌های بی‌قرار باران

نویسنده: حسن فرهنگی
ناشر: شهرداری تهران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 265
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

کیفیت: در حد نو

 

مروری بر کتاب

مصور - سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران

فرض کنید بیست صندلی خالی داخل اتاقی گذاشته شده است که باید کسانی روی آنها بنشینند و با هم حرف بزنند. بیست صندلی که بیست آدم متفاوت با دنیایی که هر کدامشان خلق می‌کنند روی آنها خواهند نشست و لابد من هم یکی از آن بیست نفر خواهم بود. دنیایی که ترسیم می‌کنم اینگونه است. خلاصه شده در اتاقی با بیست صندلی خالی. برای آمدن افراد به داخل اتاق تنها باید در را باز بگذارم و آرام و صبور زل بزنم به آن که اولین نفر سرک بکشد داخل بعد بدون اینکه منتظر تعارف من باشد بیاید داخل و من تنها کاری که باید بکنم این است که لبخند بزنم.

اندکی گوشه‌ی لبم کش می‌آید و آرام و متین می‌گویم سلام. سلام را با هر گوشی که بشنوی معنی سلام می‌دهد. برای همین اصلا نگران نیستم که آن کسی که می‌آید داخل اتاق نفهمد من چی گفته‌ام. شخصیت‌های داستان من کسانی خواهند بود که دعوت من را می‌پذیرند و داخل اتاق کوچکم می‌شوند و روی یکی از صندلی‌ها می‌نشینند. به محض اینکه روی صندلی بنشینند کارمان شروع خواهد شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

گزارشی از تندیس های بی قرار باران

  • 300,000ریال

برچسب ها: حسن فرهنگی, مجسمه سازی, تندیس, هنرهای تجسمی, مقالات هنری, کتاب گزارشی از تندیس های بی قرار باران