كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
گذار به کوی عشق

گذار به کوی عشق

نویسنده: حمید تجریشی
ناشر: زرین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1367 - دوره چاپ: 1


کیفیت : درحد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب 

بحثی در عشق و شباب و رندی حافظ

حمید تجریشی در سال ۱۳۳۰ هجری شمسی در تهران متولد و تحصیلات دانشگاهی را در رشته‌های اقتصاد و علوم اجتماعی به پایان برده است.

مطالعات و تحقیقات خود را در زمینه‌های موسیقی، شعر و ادب، فلسفه، عرفان و ادیان از سالهای ۱۳۵۷ بطور جدی متمرکز کرده و حاصل آن به تحریر درآوردن مقالات و کتاب های بسیاری از جمله «گذار به کوی عشق» در باب عشق و شباب فرزندی در شعر حافظ(۱۳۶۸)، «مستی عشق» پیرامون معمای باده در شعر حافظ(۱۳۶۹)، «از دل، نه از زبان» مجموعه مقالات عرفانی - فلسفی و هنری (۱۳۷۳)، «از کشکول فکر و خیال» تأمل مجموعه‌ای دیگر از مقالات (۱۳۷۹) و «صادق هدایت- ملحدی با سلوک عارفانه» (۱۳۸۱)، «مرغ شباهنگ» شامل زندگی‌نامه و آثار محمود محمودی خوانساری آوازخوان نامی معاصر (۱۳۷۷) ، «مطرب عشق» را در سال ۱۳۷۱ ،«حدیث آرزومندی» عنوان برگزیده اشعار او از نوجوانی تا کنون می‌باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

گذار به کوی عشق

  • ناشر: زرین
  • کد کتاب: 110246 - 1/2
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال
  • 160,000ریال

برچسب ها: خواجه حافظ شیرازی, حمید تجریشی, نقد شعر, حافظ, حافظ شناسی, نقد شعر, شعر قدیم فارسی, شعر فارسی, تاریخ ادبیات ایران, کتاب گذار به کوی عشق