کتاب گاهی برنده می شوید گاهی یاد می گیرید فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب عمومی انتشارات ابوعطا

گاهی برنده می شوید گاهی یاد می گیرید

نویسنده: جان سی. ماکسول
مترجم: مهسار مشتاق
ناشر: ابوعطا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 128
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

آیا می‌ خواهید تسلیم مشکلات شوید؟ یا می‌ خواهید از هر فرصتی برای مطالعه، ارزیابی شرایط و پیش‌بینی مشکلات آینده استفاده کرده و به کمک این دانش، در رویارویی با چالش‌ های بعدی، قوی‌ تر عمل کنید؟ من همه‌ ی کسانی را که در زندگی با موانع بسیاری رو به‌ رو هستند، احساس ناامیدی می‌ کنند یا همیشه شنونده‌ ی اخبار بد هستند به مطالعه‌ ی این کتاب تشویق می‌ کنم تا بتوانند به لحظه‌ های دشوار و مأیوس‌‌ کننده، نگاه تازه و متفاوتی داشته باشند.

اگر شکست‌ های زندگی را به چشم فرصتی برای رشد و یادگیری ببینیم، به فردی شکست‌ ناپذیر تبدیل خواهیم شد. زندگی همواره با شکست همراه است اما اگر آمادگی لازم را داشته باشیم، شکست هرگز بر ما غلبه نخواهد کرد. زیرا زنان و مردانی که از لحظات دشوار، درس می‌ آموزند می‌ توانند کنترل ذهن، جسم، قلب و روح خود را در دست گیرند.
این کتاب فقط رو به‌ روشدن با لحظات دشوار را به شما نمی‌ آموزد؛ بلکه ارزشمندترین هدیه را که همان امید است، برایتان به ارمغان می‌ آورد.

«جان وودن»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

گاهی برنده می شوید گاهی یاد می گیرید

  • ناشر: ابوعطا
  • کد کتاب: 75510
  • موجودی: در انبار
  • 160,000ریال
  • 140,000ریال

برچسب ها: جان سی. ماکسول, مهسار مشتاق, روانشناسی موفقیت, راه و رسم زندگی, روانشناسی زندگی, کتاب گاهی برنده می شوید گاهی یاد می گیرید