كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
کیفر گناه و آثار و عواقب خطرناک آن

کیفر گناه و آثار و عواقب خطرناک آن

نویسنده: هاشم رسولی محلاتی
ناشر: صدر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 327
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1368 ~ 1365 - دوره چاپ: 10 ~ 9

کیفیت : عالی ؛ گوشه بالای عطف کتاب پارگی دارد. صفحات بیرونی کتاب لک دارد

 

مروری بر کتاب

اثر حاضر با مدد جستن از قرآن و سیره پیشوایان معصوم(علیهم‌السلام) به بررسی همه ‌جانبه عواقب وخیم گناه پرداخته است .در این کتاب صرف‌نظر از آیات کریم قرآنی و روایات دینی، از منابع و مآخذ علمی وداستان‌های گذشتگان نیز استفاده شده تا مجموعه‌ای از خطراتی که جامعه را از ناحیه گناه و بی‌بند و باری تهدید می‌کند آگاه سازد.

گناه، آفت خانمان‌سوزی است که اگر بر درخت وجود آدمی رسوخ کند همه نعمت‌های مادی و معنوی را با خود می‌برد و نکبت و شوربختی را به جای آن می‌نشاند؛ از همین‌رو قرآن و روایات، انسان را شدیدا به پرهیز از آن هشدار داده‌اند.

ویژگی دیگر کتاب، این است که با توجه به اینکه در روایات، برخی آثار و عواقب، برای گناهان خاصی عنوان شده، مؤلف، این گناهان را بصورت خاص ذکر کرده و از تعمیم آن آثار به عموم گناهان، پرهیز کرده است. معنای گناه، گناه نوعی بیماری، گناه مانع دعا و استجابت آن، گناه عامل دگرگونی نعمت ها و نابودی ملت ها، گناه سبب کوتاهی عمر، گناه عامل پرده دری، گناه سلب کننده آرامش خاطر و گناه عامل کفر انسان، عناوین هشتگانه بخش های این اثرند.

فهرست

معنای گناه
گناه بیماریست
گناه مانع دعا می شود
گناه نعمت ها را دگرگون می کند
گناه عمر را کوتاه می کند
گناه پرده هار میدرد
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کیفر گناه و آثار و عواقب خطرناک آن

  • ناشر: صدر
  • کد کتاب: 79397 - 25/1
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 100,000ریال

برچسب ها: هاشم رسولی محلاتی, شیعه, اخلاق اسلامی, اسلام, معارف اسلامی, کتاب کیفر گناه و آثار و عواقب خطرناک آن