كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
کیش گم کردگان

کیش گم کردگان

نویسنده: حسن کریم پور
ناشر: علم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 597
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

حسن کریم پور هم از آن دسته نویسندگانی بود که در نمایشگاه کتاب امسال رمان هایش با استقبال بسیاری روبه رو شد. نویسنده ای که بخش عظیمی از شهرتش را به رمان «باغ مارشال» مدیون است.رمانی که از جمله شاخص ترین آثار این نویسنده کشورمان به شمار می آید.

معمولا نویسنده بخشی از زندگی خودش را می نویسد اگرچه تخیل را در نوشته اش دخیل می کند. اما نمی تواند در داستانش از خودش بگریزد به همین علت هم در داستان های من معمولا فاصله طبقاتی میان خان و رعیت دیده می شود چون در میان طایفه های عشایری بزرگ شده ام، قهرمان داستانم پدر ندارد چون خودم در زمان کودکی پدرم را از دست داده ام و از عشق حرف می زنم چون تجربه آن را در زندگی ام داشته ام. بنابراین نوشته های من کاملا نشات گرفته از احساسات و تجربیات شخصی من است. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کیش گم کردگان

  • ناشر: علم
  • کد کتاب: 47600 - 64/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: حسن کریم پور, داستان های فارسی, کتاب کیش گم کردگان