منو
سبد خرید

کوسه و ماهی قرمز ؛ روحیه ، بهره وری و عملکردتان را در زمان تغییر بالا ببرید

کوسه و ماهی قرمز ؛ روحیه ، بهره وری و عملکردتان را در زمان تغییر بالا ببرید
-10 %
کوسه و ماهی قرمز ؛ روحیه ، بهره وری و عملکردتان را در زمان تغییر بالا ببرید
  • موجودی: موجود
  • مدل: 144312 - 12/4
  • وزن: 0.20kg
126,000 ریال
140,000 ریال

کوسه و ماهی قرمز

نویسنده: جان گوردون
مترجم: فیروزه مهرزاد
ناشر: لیوسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 88
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 2


مروری بر کتاب

روحیه ، بهره وری و عملکردتان را در زمان تغییر بالا ببرید

اگر نگران آینده و موقعیت خود هستید ، من حسّ شما را درک می‌کنم. من شغلم را در اوج بحران شرکت‌های اینترنتی از دست دادم. شرکت ما خیلی سریع‌تر از آنچه ما پول در می‌آوردیم پول از دست می‌داد و در نهایت هم خیلی سریع‌تر از تایتانیک غرق شد. در آن زمان فکر می‌کردم این بدترین اتّفاق زندگی من است. (تنها دو ماه تا ورشکستگی کامل زمان داشتم).
من زن و دو بچّۀ کوچک داشتم ، خانه ما گرو بانک بود و پس انداز اندکی هم داشتم. این پس‌انداز همان فیش حقوقی من بود که آن هم به زودی کاملاً از دست می‌رفت. اوضاع ظاهراً بد بود. احساس بدی داشتم. حداقل با آن زاویه دید من اوضاع خیلی بد بود. اما یک روز به این نتیجه رسیدم که نباید اجازه دهم این مشکلات من را از پا در بیاورند و اینجا بود که فهمیدم باید طرز فکر و رفتار خود را تغییر دهم.
بسیاری بر این باورند که بیشتر مردم به دنبال سرنوشت خود می‌گردند ، اما اغلب این سرنوشت ماست که از طریق سختی‌ها و مشکلات ما را پیدا می‌کند. در همین زمان‌هاست که ما پرسش‌های مهمّی را مطرح می‌کنیم و تصمیماتی می‌گیریم که به شکلی مثبت مسیر زندگی ما را تغییر می‌دهد. و من اعتقاد دارم که یکی از مهم‌ترین پرسش‌هایی که ممکن است بپرسید این است که شما کوسه هستید یا ماهی‌قرمز. حالا شما کدام‌یک از اینها هستید؟

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات