دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

کودک نوین

کودک نوین

نویسنده: اوشو
مترجم: مرجان فرجی
ناشر: فردوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 192
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو _ نو  ؛ برخی سطور حدود 30 صفحه کتاب علامت گذاری و حاشیه نویسی شده

 

مروری بر کتاب

به چشمان کودک نگاه کنید ... چیز عمیق تری پیدا نمی کنید. چشمان کودک یک ورطه است ، هیچ انتهایی ندارد. کودکان از آزادی واقعی برخوردارند. آنها شاد ، بازیگوش و به طور طبیعی خلاق هستند. اما تا زمانی که بزرگ می شوند ، بیشتر کودکان قربانی خدایان "بهره وری" و رفتار خوب می شوند تا جایی که فقط نوستالژی دوران کودکی باقی مانده است.

اوشو می گوید ، "این تجربه ی کودک است که تمام زندگی افراد باهوش را تحت تعقیب خود قرار می دهد. آنها دوباره آن را می خواهند ... همان معصومیت ، همان شگفتی ، همان زیبایی. " و گرچه ممکن است هر نسل بالغ ، با بهترین قصد ها ، آرزو کند که اشتباهات گذشته را تکرار نکند ، اما ناگزیر می بیند که محدودیت های موروثی خود را به نسل های آینده تحمیل می کند.

این کتاب "جنبش آزادی بخش کودکان" را فرا می خواند تا الگوهای قدیمی را بشکند و فرصت هایی را برای ایجاد روشی کاملا جدید در روابط انسانی ایجاد کند. این یک راهنما برای بزرگسالان است که هنگام ارتباط با کودکان زندگی خود ، از شرایط خود مطلع شوند. و با این آگاهی ، بیاموزند که چه موقع باید تربیت کنند و محافظت کنند و چه موقع باید دور شوند ، تا کودکان بتوانند در بالاترین پتانسیل و بزرگترین ظرفیت شادی خود رشد کنند و شکوفا شوند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات