کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
کوخ نشینان خوش امید

کوخ نشینان خوش امید

نویسنده: لوسی ژولیا
مترجم: جهانگیر افکاری
ناشر: روز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 255
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1365 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

داستان تصویر تکان دهنده و زنده ای است از روزگار سیاه کوخ نشینان خوش امید آبادی گمنامی در جزیره گوادالوپ که بیش از 3 قرن مستعمره فرانسه بوده است. گوادالوپ در دریای کارائیب به سال 1493 به وسیله کریستف کلمب شناسایی شد. از 1635 سوداگران فرانسوی ( کولون ها) به جزیره دست اندازی کردند و مال و خاک بومیانش را متصرف گشتند. ساکنان کنونی گوادالوپ سیاه پوست اند.

لوسی ژولیا نویسنده کتاب در یک واحد کشاورزی این جزیره در یک خانواده ی دهقانی به دنیا آمد است. دختری که با پاهای برهنه کشتزارهای نیشکر را در نوردیده, شادکامیهای زودگذر و ناکامیهای جانفرسای مردمان آن سامان را چشیده, اینک نخستین رمان خود را به دست ما میدهد.این بانوی رنگین پوست ما را به همراه خود به سفری دور و دراز میبرد و با زمانی کوتاه چنان به زندگی کوخ نشینان یعنی مردم آن سرزمن آشنا میکند که گویی چندی را در میان ایشان زیسته ایم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کوخ نشینان خوش امید

  • ناشر: روز
  • کد کتاب: 96348 - 52/4
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 220,000ریال

برچسب ها: لوسی ژولیا, جهانگیر افکاری, داستان های فرانسوی, کتاب کوخ نشینان خوش امید