کنفرانس برلین خدمت یا خیانت

کنفرانس برلین خدمت یا خیانت

نویسنده: محمد علی زکریایی
ناشر: طرح نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 598
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1379 - دوره چاپ: 1

 کیفیت : درحد نو
 

مروری بر کتاب

کنفرانس برلین با عنوان « ایران پس از انتخابات » از 19 تا 21 فروردین ماه 1379 به مدت سه روز از سوی بنیاد « هاینریش بل » در« خانه فرهنگهای جهان » در آلمان برگزار شد .

هدف از این کنفرانس با انگیزه گفت و گو میان شخصیتهای ایرانی و آلمانی در جهت گفت و گوی تمدنها و بهبود وضعیت افکار عمومی در آلمان نسبت به ایران برگزار شد .

موضوعات کنفرانس در هفت محور و پیرامون تحولات جاری ایران و با حضور 17 تن از شخصیتهای سیاسی ، علمی ، مذهبی ، ادبی و مطبوعاتی ایران برگزار شد .

در زمان برگزاری کنفرانس گروههایی از اپوزیسیون خارج از کشور از مجله «حزب کمونیست کارگری » به قصد تعطیلی جلسه دست به اخلالگری زدند. واکنش آنها و گزارش و نقد یک روزنامه عصر از مصاحبه اکبر گنجی و پخش تصاویری از فضای ناآرام کنفرانس در دو نوبت توسط سیمای جمهوری اسلامی، و در پی آن واکنش بسیاری از مسوولین نظام، ائمه جمعه، جناحهای سیاسی، شخصیتهای فرهنگی - سیاسی و مردم، بازتاب پدیده کنفرانس برلین را در داخل کشور به یک بحران ملی بدل کرد.
آنچه در این اثر می آید جامع ترین و کاملترین گزارش و تصویری است که از کل فرایند کنفرانس با هدف اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی گردآوری، تصویب و تدوین شده است...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کنفرانس برلین خدمت یا خیانت

  • ناشر: طرح نو
  • کد کتاب: 89991 - 73/2
  • موجودی: در انبار
  • 280,000ریال

برچسب ها: محمد علی زکریایی, تاریخ سیاسی ایران, اصلاحات, انقلاب ایران, جمهوری اسلامی, اصلاحات سیاسی, کتاب کنفرانس برلین خدمت یا خیانت