کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
کلید داران

کلید داران

نویسنده: میلان کوندرا
مترجم: نفیسه موسوی
ناشر: قطره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 140
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب 

نمایش‌نامه‌ی «کلیدداران» نوشته‌ی «میلان کوندرا» نویسنده‌ی مشهور چک است. این نمایش‌نامه در سال ۱۹۶۱ نوشته شده و در سال ۱۹۶۳ اتار کریچا، یکی از شناخته‌شده‌ترین کارگردانان تئاتر چک، آن را در پراگ روی صحنه برده است. این نمایشنامه یازده شخصیت دارد. داستان کلیدداران در فساتین و در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد.

در طول جنگ، کشور تحت‌الحمایه‌ بوهیما و مواراویا (کشوری که امروزه جمهوری چک خوانده می‌شود) در اشغال آلمان بود. فساتین شهری است کوچک در نزدیکی برنو و زادگاه کوندرا. در بخشی از این نمایش‌نامه می‌خوانیم: «ژرژ: بزرگ‌ترین لذت روی زمین، خوابیدنه. من بنده‌ی هیچ‌کس نیستم، اما خواب پادشاه منه.

تنها بدی‌اش اینه که کسی که میخوابه، چیزی از این لذت نمی‌فهمه... و بهترین لحظه‌ی هفته صبح یک‌شنبه است، آدم چرت می‌زنه، هر دو دقیقه یک‌بار بیدار می‌شه و می‌دونه که خوابه!» نمایش‌نامه‌ی کلیدداران توسط نشر «قطره» منتشر و روانه‌ی بازار کتاب شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کلید داران

  • ناشر: قطره
  • کد کتاب: 108724 - 35/6
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: میلان کوندرا, نفیسه موسوی, ادبیات نمایشی, نمایشنامه فرانسوی, داستان های فرانسوی, کتاب کلید داران