دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

کلیدهای مقابله با اضطراب در کودکان و نوجوانان

کلیدهای مقابله با اضطراب در کودکان و نوجوانان
-33 %
کلیدهای مقابله با اضطراب در کودکان و نوجوانان
  • موجودی: موجود
  • مدل: 156046 - 103/7
  • وزن: 0.30kg
420,000 ریال
630,000 ریال
5 یا بیشتر 100,000 ریال

کلیدهای مقابله با اضطراب در کودکان و نوجوانان

نویسنده: کاتارینا ماناسیس
مترجم: فرناز فرود
ناشر: صابرین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 204
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

 هر گونه که با فرزند خود سخن بگویید، او نیز همانگونه به شما گوش خواهد داد و هر طور به سخنان او گوش فرا دهید، او نیز همانطور با شما سخن خواهد گفت. این کتاب که با فروش 2 میلیون جلد، پر فروش ترین کتاب در امریکا بوده و در جهان به بیش از بیست زبان ترجمه شده است، به شما کمک می کند که خود و فرزندتان را بهتر بشناسید و با وی ارتباطی موثر و همراه با احترام و درک متقابل برقرار کنید.

دکتر کاتارینا ماناسیس روان شناس کودک در Hospital for Sick Children است که دارای شهرتی جهانی است. وی در این بیمارستان برنامه‌های مربوط به اضطراب کودکان را زیر نظر دارد. دکتر ماناسیس در این کتاب به والدین توضیح می‌دهد که چگونه با اضطراب در کودکان برخورد کنند. او با پاسخ به انواع سؤالات مرتبط با این موضوع و ارائهٔ توصیه‌های کاربردی، به والدین قوت قلب می‌بخشد.

این کتاب در چهار بخش و یک فصل پرسش و پاسخ نگاشته‌شده‌است. بخش اول، اضطراب‌های دوران کودکی و چگونگی شکل‌گیری آنها را شرح می‌دهد. بخش دوم، به روش‌هایی می‌پردازد که پدر و مادرها می‌توانند به کار گیرند و به فرزندانشان کمک کنند تا با اضطراب خود روبه‌رو شوند. در ضمن، راه‌هایی برای انتخاب روش‌ها و ترکیب آنها نیز نشان داده‌می‌شود.

بخش سوم، برخی رفتارهای خاص ناشی از اضطراب را که در بین کودکان رایج است، شرح می‌دهد و سپس به راههای مقابله با هر کدام، با استفاده از روش‌هایی که قبلا شرح داده‌شده، می‌پردازد. سرانجام، بخش چهارم شرح می‌دهد که در ارتباط با خانواده، مدرسه، افراد متخصص و موقعیت‌های اجتماعی گسترده‌تر، چگونه به فرزندتان کمک کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات