منو
سبد خرید

کلیدهای زندان اهریمن ؛ پنج گانه‌ افسانه

کلیدهای زندان اهریمن ؛ پنج گانه‌ افسانه
درحال حاضر موجود نمی باشد
کلیدهای زندان اهریمن ؛ پنج گانه‌ افسانه
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 117427
  • وزن: 0.60kg
  • SKU: 31495
  • UPC: 95
0 ریال

کلیدهای زندان اهریمن

نویسنده: براندون مول
مترجم: میلاد فشتمی
ناشر: بهنام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 591
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

پنج گانه‌ افسانه

زندان اهریمن قرن‌های متمادی از زمین در مقابل اربابان تاریکی محافظت کرده است. اما اکنون اسفینکس در آستانه یافتن آخرین کلیدهای لازم برای بازکردن در این زندان افسانه‌ای است. آزاد شدن گورگروگ - پادشاه اهریمن - می‌توانند برابر با پایان دنیا باشد... اما از طرفی کندرا، ست و سایر یاوران روشنایی مصصم‌اند تا مانع از اجرای نقشه‌های شوم اسفینکس شوند.

شوالیه‌های سحرگاه بی‌هراس از قدرت جادوی سیاه دشمنان، یکی پس از دیگری ماموریت‌های نفسگیر را پشت سر می‌گذارند، به این امید که مانع از فروپاشی زندان Zzyzx شوند... در آخرین جلد مجموعه افسانه، پای سرنوشت دنیا در میان است... رازها فاش خواهند شد... پیمان‌ها شکسته خواهند شد... و نبرد تاریکی و روشنایی بار دیگر به اوج خواهد رسید...

قهرمانان اصلی این مجموعه دو خواهر و برادر با نام‌های «کندرا» و «سـِت» هستند که وارد منطقه‌ای حفاظت شده می‌شوند؛ منطقه‌ای که در آن گونه‌های مختلف جادویی و اساطیری برای جلوگیری از انقراض نسل‌شان به آن‌جا پناه برده‌اند.

در این سرزمین که «آشیانه‌ی افسانه» نام دارد، همه‌ی موجودات به لطف عهدنامه‌ی تأسیس منطقه از مصونیت برخوردارند و البته هرگونه سرپیچی از قوانین، عواقبی را برای موجود خاطی در پی دارد.در این دنیا انسان نه تنها قدرت برتر نیست؛ بلکه به واسطه‌ی غیرجادویی بودن ماهیتش جزء گونه‌های کم‌اهمیت به‌شمار می‌رود.

حال دو انسان یعنی کندرا و ست وارد این سرزمین شده‌اند و با ورودشان ماجراهای عجیب و خطرناکی را تجربه می‌کنند. آن‌ها پس از آشنایی با مادربزرگ و پدربزرگ سورنسون، باید در تامین امنیت این سرزمین با آن‌ها و با شوالیه‌های سحرگاه همکاری کنند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات