دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

کلیدهای تربیت و رشد دختران

کلیدهای تربیت و رشد دختران

نویسنده: جیسلا پروشف - استیو بیدالف
مترجم: حسان صادقی
ناشر: صابرین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 209
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان

این مجموعه به والدین کمک می‌کند فرزندان خود را مطابق با نیازهای متنوع و فزاینده جامعه امروز پرورش دهند. امروزه روش‌های بزرگ کردن فرزند با گذشته فرق کرده است. کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان ، والدین امروز را مخاطب قرار می‌هد و به مشکلات کنونی آن‌ها پاسخ می‌گوید.

در كتاب تربیت و رشد دختران با روشهای درست تربیتی شما را در ایجاد یك زندگی شاد و موفق برای دخترتان یاری می‌كند و با چگونگی پرورش جسمی و عاطفی دختران، تفاوتهای آنها با پسران، نقش پدر در زندگی دختران و ... آشنا می‌سازد. نویسنده می‌خواهد در شما انگیزه زیادی برای مطالعه این كتاب ایجاد كند كه واقعاً چه چیز خاصی در داشتن یك دختر وجود دارد؟ دوست دارید دختر شما تبدیل به چه بانویی شود؟ واكنش افراد به نوزاد دختر نسبت به نوزاد پسر متفاوت است و البته این موضوع با توجه به تمام تفاوتهای كه وجود دارد كاملاً طبیعی به‌نظر می‌رسد.

این تفاوتها نه تنها به علت مسائل بیولوژیكی، بلكه ناشی از تاثیرات جامعه، انتظارات و خصوصیات اساسی و بنیادی است. همیشه چیزی مثل فرهنگ دختران یا فرهنگ زنانگی وجود داشته كه می‌توان در مقابل ان مقاومت كرد، ولی كاملاً نمی‌توان از آن فاصله گرفت. تنها در زمان پدر یا مادر شدن است كه متوجه تصویر و نظراتمان در مورد زنانگی میشویم و البته اینكه كدام یك از آنها در اجتماع موثرند و كدام یك را با نگاهی انتقادی می‌توان مورد بحث قرارداد و مسیر جدیدی را انتخاب كرد. این كتاب از مجموعه كتابهای كلیدهای تربیت كودكان و نوجوانان است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات