دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

کلیات تعبیر خواب همراه با تعبیر قرآن و واژه نامه

کلیات تعبیر خواب همراه با تعبیر قرآن و واژه نامه

نویسنده: ابوالفضل حسین بن محمد ابراهیم التفلیسی
ناشر: سروش ولا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 432
اندازه کتاب: وزیری گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب


آدمی به طور متوسط یک سوم عمر با ارزش خود را به خواب اختصاص می‌دهد. بیشتر خواب‌هایی که انسان می‌بیند ناشی از حوادث روز است که هنگام شب توسط ذهن به گونه ای به صورت رویا ایجاد می‌شود، اما بعضی از آن‌ها از اطلاعاتی است که ذهن از روزها، ماه‌ها، حتی سال‌های قبل در حافظه‌اش ظبط کرده است. علم تعبیر خواب علم شریف و ارزشمندی است که خداوند دانش آن را به حضرت یوسف (ع) و دانیال نبی(ع) آموخته است.حال شیخ ابوالفضل حسین بن محمدابراهیم تلفیسی کتابی را گرد آوری کرده است که شما به راحتی بتوانید تعبیر خواب های خود را در آن بخوانید.

تعبیر خواب به معنای کشف پیام و ترجمه ی یک خواب است. تعبیر خواب را بازتاب واقعیات نیز خوانده اند و برخی معتقدند که بر اساس آن می توان آینده را پیش بینی کرد. تعبیر خواب به صورت های مختلف انجام می گیرد. از انواع آن قرآنی و روایی و روانشناسی است. به نظر بعضی ها اگر خواب، رویای صادقه باشد، تعبیرش خودش است و نیازی به تعبیر نیست. لکن رویای صادقه مخصوص اولیای الهی و انبیاست و به ندرت شامل دیگران می شود. در عین حال خود شخص می فهمد و به قلبش القا می شود که خوابش رویای صادقه بوده و یا اینکه نیاز به تعبیر دارد. 

از ویژگی های کتاب حاضر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تمامی واژگان و اصطلاحات قدیمی با ویرایش جدید به واژگان امروزی تبدیل و بر این اساس به ترتیب حروف الفبا دسته بندی شده است.
از طریق ارجاعات لازم و ذکر شماره ی صفحه، خواننده به موضوعات جانبی و مشابه راهنمائی شده و به آسانی به تعبیر خواب مورد نظر دست می یابد.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات