كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
کشفیات نوین در روانپزشکی

کشفیات نوین در روانپزشکی

نویسنده: کلیفورد آلن
مترجم: اسماعیل سعادت
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 411
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1347 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو ؛ فرمان دارد

 

مروری بر کتاب

روانپزشکی رشته ای از علوم پزشکی است که به آموزش، پژوهش، مشاوره پیشگیری، تشخیص، درمان جامع، و توان- بخشی (rehabilitation ) اختلالها و مشکلات روانی، در هر دو جنس و در تمام سنین می پردازد.در سالهای اخیر اهمیت بارِ کلی(global burden ) ، اختلالهای روانی درسطح جهان کاملاً شناخته شده است و شیوع پژوهشهای داخلی نیز بالای این اختلالها و پی آمدهای نگران کننده آن را تأیید کرده اند.

کشفیات نوین علمی در زمینه علوم اعصاب، یافته های جدید در علوم رفتاری و پیدایش روشهای نوینِ بررسی ابعاد اجتماعی اختلالهای روانی، گسترش دامنه و عمق به یک آموزش روانپزشکی را به شکل رشته ای با ابعاد زیستی روانی اجتماعی و معنوی به یک ضرورت تبدیل کرده است.این رشته با علوم اعصاب، روانشناسی، جامعه شناسی، انسان شناسی و جنبه های فرهنگی، معنوی و همه گیری شناسی ارتباط دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کشفیات نوین در روانپزشکی

  • 750,000ریال

برچسب ها: کلیفورد آلن, اسماعیل سعادت, روانپزشکی, روانکاوی, روانشناسی تحلیلی, سلامت روانی, کتاب های نایاب, کتاب کشفیات نوین در روانپزشکی