منو
سبد خرید

کریستف کلمب

کریستف کلمب
درحال حاضر موجود نمی باشد
کریستف کلمب
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 123521 - 107/1
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 25
0 ریال

کریستف کلمب

نویسنده: آرمسترانگ اسپری
مترجم: مجید روشنگر
ناشر: علمی و فرهنگی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 150
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1374 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

گردونه تاریخ - مصور

هر یک از کتاب های این مجموعه بازگوکننده فصلی از تاریخ با محوریت یکی از شخصیت های برجسته و نامدار جهان است.
در این مجموعه، کودکان و نوجوانان با زندگی، زمانه و فعالیت های کسانی که تغییراتی بزرگ در مسیر تاریخ ایجاد کردند، آشنا می شوند. زندگینامه این 9 چهره تاثیرگذار دنیا با روایتی ساده و داستانی نوشته شده و هر کتاب توسط نویسنده و تصویرگری مجزا تالیف و تصویر شده است.

متن ساده و موجز و تصویرسازی رنگی کتاب، جلوه و کارکرد مناسبی به آن داده و بطور حتم مخاطبان کودک و نوجوان در همان نگاه اول ارتباط خوبی با کتاب پیدا می کنند. نویسنده تلاش کرده است با ادبیاتی ساده و خوشخوان، به معرفی یک چهره تاریخی و دوره زیستی او بپردازد.

کریستف کلمب در سال 1492 میلادی از راه اقیانوس اطلس؛ سفری به سرزمین‌های ناشناخته کرد. او دنبال راهی نزدیک‌تر برای رسیدن به هند بود. ولی آنچه کشف کرد؛ دنیایی کاملا جدید بود.

...در سال‌های 1480 و بعد از آن «کلمب» که دهه سوم زندگی را پشت سر می‌گذاشت راهی آب‌های آفریقا شد. مورخان می‌گویند پیش از آن که «کلمب» راه غرب را در پیش بگیرد دریانوردان زمین را مسطح تصور می‌کردند اما این کاوشگر با تکیه بر این موضوع که زمین کروی است در شب راهش را با کمک رصد ستاره‌ها پیدا می‌کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات