کتاب کتاب گورستان فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات پریان

کتاب گورستان

نویسنده: نیل گیمن
مترجم: فرزاد فربد
ناشر: پریان - پنجره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 348
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 ~ 1388 - دوره چاپ: 1 ~ 1

 

مروری بر کتاب

کتاب گورستان، داستان پسری است که توسط مردگان به فرزندی پذیرفته می‌شود. او از ارواح، نیروهای فراطبیعی مانند ناپدید شدن را می‌آموزد. او با موجودات شریری روبه‌رو می‌شود....

یل گیمن به عنوان یکی از ده داستان نویس معاصر پست مدرن شناخته شده است. او متولد و بزرگ شده انگلستان است ولی در حال حاضر در آمریکا زندگی می کند. مجموعه «مرد شنی» اش برنده جایزه «ویل ایسنر کامیک این داستری» شد که یکی از جوایز مهم ادبی است. او جایزه جهانی فانتزی را نیز به خاطر بهترین داستان کوتاه به خود اختصاص داد. داستان «اونزهای خوب» او به مدت 17 هفته در فهرست پرفروش ترین کتاب های لندن بود.

داستان بلند «سرزمین ناشناخته» و «گرد و غبار ستاره ای»در سال 1999به عنوان بهترین رمان بزرگسالان جایزه «میت اوپیک» را دریافت کرد. کتاب «اسطوره های امریکایی» او نیز در سال 2001 از پرفروش ترین های داستان بلند امریکا بود. او برای «کتاب گورستان» جایزه هوگو و استوکر را نیزگرفت و «کتاب گورستان» اش برنده مدال نیوبری 2009 شد.همین طور کتاب «پسرهای آنانسی» او نیز پرفروش بوده است. وی فیلمنامه «بی ولف» را برای «زمیسک» کارگردان معروف نوشت و کتاب «کرالین» او نیز به کارگردانی «هنری سیلک» به فیلم در آمد. با این همه جایزه و کتاب های پرفروش به زودی نیل گیمن به نویسنده ای جهانی تبدیل شد. ادبیات نیل گیمن با ادبیات ترسناک، فانتزی و طنزش ناگهان دنیا را تکان داد.

کتاب گورستان درباره پسری هجده ماه است که افراد خانواده اش به قتل می رسند و او تاتی تاتی کنان سر از قبرستان متروک در می آورد. پسرک در میان ارواح گورستان بزرگ می شود و مهارت های عجیبی کسب می کند. اما خطر بزرگی در دنیای زندگان او را تهدید می کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب گورستان

  • ناشر: پریان
  • کد کتاب: 78639 - 50/1
  • موجودی: در انبار
  • 240,000ریال
  • 185,000ریال

برچسب ها: نیل گیمن, فرزاد فربد, داستان های نوجوانان, داستان های امریکایی, کتاب کتاب گورستان