دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

کتاب کوچک حافظه برای مدیران

کتاب کوچک حافظه برای مدیران

نویسنده: ویکی کالپین
مترجم: علیرضا صالحی
ناشر: مترجم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 127
اندازه کتاب: بیاضی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

راهکارهای عملی برای افزایش قدرت حافظه و بهبود عملکرد آن برای مدیران و کارشناسان

در این کتاب به دلایل بروز ضعف حافظه و روش های رفع آن پرداخته شده است. نویسنده کتاب تلاش کرده است ضمن برشمردن موجز نکات علمی در شناخت چگونگی کارکرد حافظه، راهکارهایی عملی را با توجه به نیازهای مدیران (و عنایت به کمبود فرصت آنان) در جهت تقویت حافظه ارائه نماید.

" آیا فکر می کنید حافظه ضعیفی دارید؟ زمان یا مکان برگزاری جلسات، نام همکاران جدید(یا شاید نه خیلی جدید) یا نکات مهم برای ارائه سخنرانی و در واقع هر چیزی که یادداشت نکرده اید را فراموش می کنید؟

احتمالاً اطلاعات را به طور کامل فراموش نمی کنید، اما احساس می کنید به دلیل بالا رفتن سن دچار فراموشی شده اید؛ در زمان درست اما مکان اشتباه در جلسه حاضر می شوید، همکار خود را با نام اشتباه صدا می زنید یا یک سند بسیار مهم که همین یک دقیقه پیش به همراه داشته اید را گم می کنید.

به چند دلیل احتمال تحلیل رفتن کارایی حافظه در یک محیط کاری وجود دارد. شاید شگفت آور باشد که هیچ یک از این دلایل ظاهرا ارتباطی با سن وسال ندارند.گرچه استرس، فشار آوردن بیش از حد به حافظه و کمبود خواب اغلب ممکن است مزید بر علت باشند.

این کتاب شما را با دلایلی که ممکن است از کارایی ضعیف حافظه خود در محل کار رنج ببرید، و نحوه عملکرد حافظه (که به شما در فهم چگونگی و علت نقص عملکرد حافظه و اقداماتی که می توانید در این ارتباط انجام دهید، کمک خواهد کرد) آشنا می سازد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات