كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
کتاب مرجع 1100 طرح انیمیشن

کتاب مرجع 1100 طرح انیمیشن

نویسنده: علیرضا محمد اسماعیل
ناشر: برگ نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 184
اندازه کتاب: رحلی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور - برخی رنگی و گلاسه

از کودکی علاقه بسیار زیادی به دنیای نقاشی، سینما به خصوص انیمیشن داشتم. خوب به یاد می‌آورم زمانی که هفت یا هشت سال داشتم سعی می‌کردم از روی شخصیت‌هایی که از تلویزیون برنامه هایشان پخش می‌شد، طراحی کنم. کار بسیار سختی بود چرا که شخصیت‌ها مدام در حال حرکت و تغیر حالت بودند.

چیز زیادی لازم نیست که فراهم کنید. یک دفتر بزرگ طراحی برای شروع. تعداد زیادی مداد نرم (H-3B می تواند گزینه خوبی باشد، اما اکثر افراد ترجیح می دهند که با ۲B کار کنند). مقدار وقت کافی. یک قفل بر روی در که شما را از آزار و اذیت های برادر و خواهر تان در امان بدارد. و یک تصور و خیال خوب و عالی.

بعد از دومین تمرین، یک مدل زنده می تواند ابزار خوبی باشد. اگر شما نمی خواهید افراد را نقاشی کنید، چگونه می خواهید یاد بگیرید تا آن ها را طراحی کنید؟ اگر شما نمی توانید از عهده هزینه یک مدل بر بیایید، از یک دوست تقاضا کنید، و یا اینکه از یک مجسمه خوب و مناسب برای کار خود می توانید استفاده کنید. بهترین گزینه شرکت در کلاس های طراحی است، جایی که مدل های حرفه ای و مدرس های خوب هنر نیز در آن جا حضور دارند. به یاد داشته باشید که شما همیشه می توانید از افرادی که در خیابان و یا اتوبوس حضور دارند هم نقاشی بکشید – آن ها متوجه این قضیه نمی شوند و یا برایشان چنان با اهمیت نخواهد بود.

من با کشیدن هر تخیلی همچون هنرمندان حرفه ای و اساتید موافق نیستم (مطمئن هستم که قبلا به این موضوع اشاره کردم). اما برخی تمرین هایی به من در این ضمینه کمک کردند ممکن است به شما هم در این ضمینه کمک کند. پس شروع کنید. موفق باشید و با خوشحالی طراحی را آغاز کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مرجع 1100 طرح انیمیشن

  • ناشر: برگ نو
  • کد کتاب: 104551 - 66/3
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 200,000ریال

برچسب ها: علیرضا محمد اسماعیل, انیمیشن, طراحی, گرافیک, کارتون, متحرک سازی, کتاب کتاب مرجع 1100 طرح انیمیشن