كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
کتاب اسکیس؛ طراحی مفهومی اثر بهترین طراحان با نفوذ جهان

کتاب اسکیس

نویسنده: تیموتی ادانل
مترجم: سونیا رضاپور
ناشر: یساولی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 184
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

طراحی مفهومی اثر بهترین طراحان با نفوذ جهان ؛ مصور - گلاسه - رنگی

کتاب حاضر، دفترهای طراحی طراحان برجسته را به مثابه بازتابی واقعی از فرآیند افکار، مشغولیات ذهنی و استراتژی های آنان در رفع مشکلات که صرفا با مشاهده ی پروژه ی تکمیل شده قابل تشخیص نیستند، مورد بررسی قرار می دهد. این طراحی های بسیار شخصی و منحصر به فرد، عرصه ای برای بررسی بدون ساختار فراهم می کنند. فضایی فاقد محدودیت های بودجه ای و مشتری مداری. 

این کتاب که از لحاظ بصری در موضوعات مختلف حق مطلب را ادا کرده است، طرح های اولیه را، از جزئیات محض تا مدارک مهم، ارزیابی می کند و در تمرین های خود می گنجاندو به این ترتیب، خواننده می تواند دیدگاه ارزشمندی نسبت به فرآیند خلاق به دست آورد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب اسکیس؛ طراحی مفهومی اثر بهترین طراحان با نفوذ جهان

  • ناشر: یساولی
  • کد کتاب: 108195 - 86/4
  • موجودی: در انبار
  • 350,000ریال
  • 280,000ریال

برچسب ها: تیموتی ادانل, سونیا رضاپور, نقاشی, گرافیک, طراحی, اسکیس, معماری, کتاب کتاب اسکیس؛ طراحی مفهومی اثر بهترین طراحان با نفوذ جهان