كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
کتاب ارواح

کتاب ارواح

نويسنده: آلن كاردک
مترجم: محسن فرشاد
ناشر: دنياي كتاب
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 480
اندازه كتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 3


مروری بر کتاب

آلن برای نخستین بار به جلسه احضار ارواح دعوت شد. در آنجا یک روح حامی به او گفت که او در زندگی قبل در دوران گل ها می زیسته و آلن کاردک نام داشته استو او این بار که به زمین برگشته دارای یک ماموریت مهم است.

ریوی در طول جلسات احضار اطلاعات ذیقمتی از ارواح پیشرفته بدست آورد که تحت نام کتاب ارواح آنها را گرد آورد و تحت نام آلن کاردک منتشر کرد. چهار سال بعد او روزنامه ای موسوم به تحقیقات روحی انتشار داد که هنوز مهمترین ارگان روح شناسی در فرانسه است.

او در برابر خنده و تمسخر بسیاری با شهامت کارکرد و موفق به ارتباط با عالم ارواح گردید و کتاب های زیر را نوشت : مدیوم ها , انجیل , سفر تکوین , بهشت و جهنم , که همه از کتاب های اساسی روح شناسی به حساب می آیند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب ارواح

  • ناشر: دنیای کتاب
  • کد کتاب: 83466 - 9/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: آلن كاردک, محسن فرشاد, تناسخ, فراروانشناسی, روانشناسی مرگ, مدیتیشن, زندگی پس از مرگ, ارتباط با ارواح, متافیزیک, کتاب کتاب ارواح