كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
کتابشناسی اساطیر و ادیان

کتابشناسی اساطیر و ادیان

نویسنده: فرخنده حاجی زاده
ناشر: آگرا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 375
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

بی­ شک اهل تحقیق و پژوهش در جهان امروز لزوم دستیابی سریع بر اطلاعات را نادیده نمی ­گیرند و طبیعی است که گردآوری اطلاعات پراکنده در یک مجموعه­ ی تخصصی نه تنها از هدر رفتن وقت و هزینه جلوگیری می­ کند، بلکه بر لذت پژوهش نیز می ­افزاید.

در بین منابع مختلف، کتابشناسی­ ها مهم­ترین ابزار پژوهش به شمار می­ روند. مجموعه­ ی حاضر اولین کتابشناسی اساطیر در ایران است که کتاب هایی در این زمینه معرفی می­کند و با آوردن چکیده ­ای از هر کتاب، یا مشخص کردن بخش­ های اساطیری آن، زمینه­ ی جستجو را برای پژوهنده آسان­ تر می­ کند.

در این مجموعه، اطلاعات مربوط 1262عنوان كتاب در زمینه اساطیر و ادیان مختلف جهان، براساس الفبای نام نویسنده، گردآمده است .درباره هر كتاب این اطلاعات به دست داده می‌شود : نام نویسنده، عنوان، نویسنده همكار، مترجم، ناشر، محل نشر، تاریخ نشر و ویژگی‌های ظاهری .در پایان كتاب علاوه بر نمایه، چكیده توصیفی بسیاری از كتاب‌ها با ارجاع به شماره مدخل به چاپ رسیده است .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتابشناسی اساطیر و ادیان

  • ناشر: ویستار
  • کد کتاب: 97942 - 201/4
  • موجودی: در انبار
  • 350,000ریال
  • 295,000ریال

برچسب ها: فرخنده حاجی زاده, اساطیر, اساطیر جهان, اسطوره ها, ادیان, تاریخ ادیان, کتاب شناسی, کتاب کتابشناسی اساطیر و ادیان