دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

کا . گ . ب امروز

کا . گ . ب ی امروز

نویسنده: جان بارن
مترجم: احمد بهپور
ناشر: رسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 494
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1379 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو _ نو

 

مروری بر کتاب

این کتاب یک شاهکار مستند سیاسی است

نگاهی به درون مرکز جاسوسی مسکو

آگاه‏ترین کارشناس امور کا. گ. ب در جهان غرب، در اثر تازه خود به جزئیات فعالیت‏های کنونی »ارتش ساکت« مسکو می‏پردازد. او با بررسی قضایای جاسوسی و عملیات پنهانی، کامیابی و ناکامی‏های غوغابرانگیز روس‏ها را، در نبرد با سرویس‏های مخفی حریف در دهه اخیر، به گونه‏ای گیرا و روشن شرح می‏دهد.

با کمک مدارک و اطلاعات محرمانه‏ای که توسط عوامل اطلاعاتی شوروی، پناهنده به غرب و سازمان‏های جاسوسی کشورهای باختری به دست آمده و تا کنون منتشر نشده است. جان بارُن به روشنگری و اثبات فعالیت‏های جدید مسکو، به‏ویژه در زمینه جاسوسی صنعتی، جمع‏آوری غیرقانونی اطلاعات درباره دستگاه‏های پیشرفته الکترونیکی، نفوذ در جنبش‏های صلح‏طلبانه ملی و بین‏المللی علیه گسترش تسلیحات می‏پردازد.

جان بارُن، افزون بر تشریح تشکیلات درون سازمانی مرکز کا. گ. ب در مسکو، در مقام نخستین کارشناس و خبره، صورت کامل نام و مشخصات تمامی افسران عملیات کا. گ. ب و محل کنونی مأموریت آنان را منتشر می‏سازد. هر آن کس که به دانستن مسأله رقابت بین شرق و غرب راغب و آن کس که مایل است دریابد مسکو از چه طریق می‏خواهد موضع خود را در جهان بنیان گذارد، نباید از مطالعه این کتاب که از هر جهت تکان‏دهنده است، چشم پوشد.

نگاهی به درون مرکز جاسوسی مسکو جان بارن، آگاه ترین کارشناس امور کا. گ. ب در جهان غرب، در اثر تازه خود به جزئیات فعالیت های کنونی ارتش ساکت مسکو می پردازد. او با بررسی قضایای جاسوسی و عملیات پنهانی، کامیابی و ناکامی های غوغابرانگیز روس ها را، در نبرد با سرویس های مخفی حریف در دهه اخیر، به گونه ای گیرا و روشن شرح می دهد. با کمک مدارک و اطلاعات محرمانه ای که توسط عوامل اطلاعاتی شوروی، پناهنده به غرب و سازمان های جاسوسی کشورهای باختری به دست آمده و تا کنون منتشر نشده است.

نویسنده به روشنگری و اثبات فعالیت های جدید مسکو، به ویژه در زمینه جاسوسی صنعتی، جمع آوری غیرقانونی اطلاعات درباره دستگاه های پیشرفته الکترونیکی، نفوذ در جنبش های صلح طلبانه ملی و بین المللی علیه گسترش تسلیحات می پردازد. جان بارن، افزون بر تشریح تشکیلات درون سازمانی مرکز کا. گ. ب در مسکو، در مقام نخستین کارشناس و خبره، صورت کامل نام و مشخصات تمامی افسران عملیات کا. گ. ب و محل کنونی مأموریت آنان را منتشر می سازد.

هر آن کس که به دانستن مسأله رقابت بین شرق و غرب راغب و آن کس که مایل است دریابد مسکو از چه طریق می خواهد موضع خود را در جهان بنیان گذارد، نباید از مطالعه این کتاب که از هر جهت تکان دهنده است، چشم پوشد. این کتاب یک شاهکار مستند سیاسی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات