کتاب کاپیتان اسکات فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب

کاپیتان اسکات

نویسنده: میلدرد کارتر
مترجم: منوچهر ضرابی
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 167
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1354 - دوره چاپ: 4

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

مصور ، نقاشی

شرح زندگانی کاپیتان اسکات و دانشمندانی است که با وی در سفرهای اکتشافی قطب جنوب همراه بودند. علاوه بر آن از وضع طبیعی قطب جنوب ، مسافرت به آن ، موجودات آن و زندگی در میان یخ های قطبی و دانستنی های سودمند دیگر....

منظور از انتشار این مجموعه این است که عده ای آثار شیرین و سودمند در دسترس دانش آموزان و جوانان قرار گیرد.
تا کنون کوشش شایسته ای در فراهم ساختن خواندنیهای سومند و خوش آیند برای این دسته از خوانندگان به کار نرفته و جوانانی که مشتاق خواندن و آموختن اند کتابهای مناسبی که هم وقت آنها را خوش کند و هم ذوق و اندیشه آنان را نیرو بخشد در دسترس خود نمی یابند.

با انتشار این رشته کتابها امید می رود گامی در راه این مقصود برداشته شود. کوشش خواهد شد تا در ضمن این مجموعه ، برگزیده حکایات و داستانهایی که در کشورهای غربی برای جوانان و نوجوانان و مناسب حال آنان نوشته شده و همچنین خلاصه بعضی از آثار ادبی مهم عالم به زبانی ساده و روشن چنانکه در خور خوانندگان جوان باشد انتشار بیابد.

امید است با انتشار این مجموعه گامی در راه این مقصود برداشته شود و داستانها و افسانه های کهن و نو که سرمشق دلیری و پرهیزگاری و عواطف انسانی است ، انتشار یابد و مورد استفاده دوستداران ادب و فرهنگ ملل جهان واقع گردد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کاپیتان اسکات

  • 350,000ریال

برچسب ها: میلدرد کارتر, منوچهر ضرابی, افسانه های ملل, داستان های نوجوانان, داستان های انگلیسی, کتاب های نایاب, کتاب کاپیتان اسکات