كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
کالکی ؛ پس از پایان!

کالکی ؛ پس از پایان!

نویسنده: گور ویدال
مترجم: فریدون مجلسی
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 374
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1374 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو


مروری بر کتاب

از کجا باید آغاز کرد؟

از زمانی که نخستین جمله را نوشتم یک هفته گذشته است.
اینک در پشت میز بزرگ کابینه در کاخ سفید نشسته ام.
از من درخواست شده است که روایت خود را از آنچه گذشت بنگارم.

همچنین از من خواسته اند که از بهترین و نزدیک ترین دوست مورخان یعنی پس گویی (یا تحلیل و درک واقعه پس از وقوع) بپرهیزم، کار ساده ای نخواهد بود.دقایقی چند به بیرون پنجره خیره شده بودم...

ویدال در کتاب کالکی کلمه ای هندی است و نام آخرین تجلی الهی هندو، در صورت انسانی، مثل سایر خدایان هندو. بر اساس باور هندویان، این آخرین تجلی، به عنوان منجی در زمانی ظهور خواهد کرد که ظلم و جور جهان را فرا گرفته باشد.

قهرمان این کتاب که جوانی روان پریش از سربازان جنگ است، با ربودن نوعی میکروب که فقط خودش را در برابر آن مصون می‌سازد، نسل بشر را در کره زمین منقرض می‌کند. فریدون مجلسی می‌گوید: «گور ویدال وحشت از سلاح‌های کشتار جمعی را در این کتاب می‌آفریند. کالکی یکی از نقاط اوج انتقاد او از مسیری بود که امروز بشر در آن پیش می‌رود.»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کالکی ؛ پس از پایان!

  • ناشر: البرز
  • کد کتاب: 74787 - 86/2
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: گور ویدال, فریدون مجلسی, داستان های سیاسی, داستان های امریکایی, کتاب کالکی ؛ پس از پایان!