كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
کاش می دانستم چگونه زندگی کنم؟

کاش می دانستم چگونه زندگی کنم؟

نویسنده: حسین قادریان
ناشر: مرسل
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 170
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

یکی از دغدغه های انسان های موفق و متعهد چگونه زیستن و استفاده بهینه از فرصت های زندگی است. همه خواهان برخورداری از یک زندگی آرام و موفقیت آمیز در برابر مشکلات زندگی هستند اما سخن در این است که چگونه باید زیست؟

این اثر در صدد ارائه راهکارهایی برای جوانان و سایر افرادی است که در جستجوی زندگی موفقیت آمیز هستند و سعی شده است با بهره گیری از منابع دینی ٬ روانشناسی و علوم نوین مهارت های زندگی و خوب زیستن را ترسیم نماید و نقش ایمان ٬ تفکر ٬‌ اعتدال ٬ امید ٬‌ تدبیر ٬ عشق و محبت و تجربیات اندیشمندان را در زندگی بیان نماید.

اگر شما واقعا بدنبال تغییراتي در زندگی هستید و شما بدنبال راهنما و الگویی در زندگی می گردید. واگر قصد دارید با یافتن راهها و مسیرهایی که به حقیقت زندگی و زندگی موفق منتهی می شود دست پیدا کنید و اگر شما بدنبال غنی سازی زندگی خود و استفاده از عمر خود با حداکثر بهره وری هستید!!بسیار خوب، چیزی از این بالاتر و بهتر وجود ندارد که انسان برای گرانبهاترین سرمایه زندگانی خود یعنی «عمر» تصمیم گرفته باشد. یعنی از تمامی لحظات وفرصتهای عمرخود، بخواهد بهره واستفاده بیشتری ببرد.

كدام بخش از زندگي شما نياز به تغييرات اساسي دارد:
جنبه سلامتي؛حرفه اي؛زندگي خانوداگي؛روابط اجتماعي ؛تعاملات مردمي؛ ادامه تحصيلات ؛رشد علمي و فرهنگي؛و يا توجه به اخلاقيات و زندگي معنوي. روي هر كدام از اينها مي توانيد فكر كنيد و سعي كنيد با بهره گيري از رهنمودهاي اين كتاب الويت هاي آنها را تعيين نمائيد وسپس عزم خود را جزم كنيد و تصميم بگيريد و براي برداشتن گام هاي عملي به خوتان تعهد بدهيد و بصورتي نظام مند به آن پاي بند باشيد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کاش می دانستم چگونه زندگی کنم؟

  • ناشر: مرسل
  • کد کتاب: 73489 - 84/3
  • موجودی: در انبار
  • 120,000ریال
  • 80,000ریال

برچسب ها: حسین قادریان, روانشناسی اجتماعی, راه و رسم زندگیمهارت های زندگی, خودشناسی, زندگی معنوی, زندگی موفق, کتاب کاش می دانستم چگونه زندگی کنم؟