كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
کار از کار گذشت

کار از کار گذشت

نویسنده: ژان پل سارتر
مترجم: حسین کسمایی
ناشر: آسیا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 180
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1347 - دوره چاپ: 3 

کمیاب یا دست دوم - کیفیت : عالی


مروری بر کتاب 

...إو" توسط همسرش که چشم به اموال او و خواهرش دارد، مسموم می‌شود و "پی‌یر" به ضرب گلوله‌ی جوان هجده ساله‌ای که به علت خیانت، توسط او از گروه اخراج شده است، کشته می‌شود.

رسما به آن‌ها اعلام می‌شود که مرده‌اند و چون مرده‌ها آزاد هستند، هر جا که مایلند می‌توانند بروند. مرده‌ها می‌توانند وسط زنده‌ها راه بروند و هر جایی که زنده‌ها در آن پا می‌گذارند، پا بگذارند. اما هیچ زنده‌ای آن‌ها را نمی‌بیند و گذشته از آن مرده‌ها دیگر در تن‌شان نه حس لامسه‌ای دارند و نه گرمایی.آنها تنها می‌توانند بازی زنده‌ها را تماشا کنند و ورق‌های چهار دست را بخوانند و از این فکر لذت ببرند که اگر ورق‌ها دست آن‌ها بود بازی بهتری می‌توانستند ارائه دهند و نه بیش‌تر...

ژان ‌پل سارتر (1905-1980) داستان‌نویس، نمایشنامه‌نویس، فیلسوف و منتقد فرانسوی در پاریس زاده شد. نوشته‌ها و مقاله‌های سارتر که همه شامل عقاید فلسفی او بود به ایجاد مکتب اصالت وجود انجامید.سارتر بشر را خالق سرنوشت و سازنده‌ شخصیت خود می‌داند که آرزوها و اعمال خویش را برمی‌گزیند و ارزش‌های وجودی خود را تعیین می‌کند. از بزرگ‌ترین آثار سارتر می‌توان به کتاب‌های هستی و نیستی، اگزیستانسیالیسم یا اصالت بشر، کار از کار گذشت و دست‌های آلوده اشاره کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کار از کار گذشت

  • ناشر: آسیا
  • کد کتاب: 53672 - 108/7
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ژان پل سارتر, حسین کسمایی, داستان های فرانسوی, اگزیستانسیالیسم, داستان های فلسفی, کتاب کار از کار گذشت